PROMOCJA
ULUBIONE

Katalogowe projekty domów – tysiące propozycji niedrogich projektów

14 maja 2019

Projekty domów z katalogów autorskiej kolekcji Lipińscy Domy to gwarancja rzetelnej dokumentacji, łatwej budowy i niskich kosztów eksploatacji.

projekt domu Astana dcb139 z biura Lipińscy Domy

Dokonując zakupu Lipińscy projekty domów inwestor ma gwarancję, ze otrzyma projekty rzetelnie opracowane, rzetelne, merytoryczne. Autorzy projektów domów od Lipińskich to architekci, konstruktorzy i branżyści z wieloletnim doświadczeniem. Wszystkie projekty domów są dokładnie przemyślane pod względem funkcjonalnym, zbilansowane pod kątem poniesionych nakładów na inwestycję i potencjalnych oszczędności wynikających z zastosowania pasywnej lub energooszczędnej technologii.

W ofercie pracowni Lipińscy Domy znajdują się różne projekty domów: budynki małe i duże, domy o prostej bryle i dwuspadowym dachu, bardziej rozłożyste i zróżnicowane architektonicznie rezydencje, budynki parterowe, z użytkowym poddaszem i piętrowe. Różną się pod względem zastosowanych materiałów budowlanych, technologii, systemu ogrzewania, ale wszystkie są wygodne, ciepłe i mają wyjątkowy wygląd, który wyróżnia je spośród innych projektów domów na rynku.