Zabudowa szeregowa nie musi być nudna


 

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
  • PON-PT 8:30-16:30
  • biuro@­lipinscy.pl
  • kontakt
 

Nowoczesna szeregówka – alternatywa dla mieszkania

15 maja 2019

Zabudowa szeregowa to coraz częściej spotykany typ, zwłaszcza na działkach w centrum miasta i bliskiej odległości od niego, gdzie na niewielkich, atrakcyjnie zlokalizowanych terenach deweloperzy budują szeregówki z myślą o ich sprzedaży.

Projekty domów szeregowych są coraz ładniejsze, ich projektanci podążają za potrzebami klientów, którzy szukają domu nie tylko funkcjonalnego, wygodnego, ale po prostu ładnego. Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego lub warunki zabudowy w wielu wypadkach dopuszczają realizację budynków z płaskim dachem i po takie projekty inwestorzy coraz częściej sięgają.

projekt w zabudowie szeregowej Lakeland dcs19 Lipińscy Domy

Projekty w zabudowie szeregowej z płaskim dachem, w nowoczesnym wydaniu cieszą się dużą popularnością ze względu na możliwość maksymalnego wykorzystania przestrzeni na każdej kondygnacji. Można je wykończyć w atrakcyjny dla oka sposób, przy użyciu takich materiałów jak: drewno, kamień, klinkier, beton dekoracyjny. Uroku dodają im proste w formie lukarny, tarasy i pergole.

Mieszkanie w szeregów ma tę zaletę, że mieszkańcy mają do dyspozycji ogródek. Taka przestrzeń, nawet niewielka, ale dobrze zaaranżowana, jest doskonała do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, a dzięki coraz częściej stosowanym dużym przeszkleniom w salonie, staje się nieomal przedłużeniem części dziennej w domu.

Projekty w zabudowie szeregowej składają się z segmentów, które można zestawiać w zależności od planu zagospodarowania na działce, tworząc większe lub bardziej kameralne osiedla. Pojedynczy szereg można także z powodzeniem wkomponować w istniejącą zabudowę.

Zobacz jakie propozycje projektów w zabudowie szeregowej oferuje Biuro Projektowe Lipińscy Domy w kolekcji lipinscy.pl/projekty-domow-w-zabudowie-szeregowej