PROMOCJA
ULUBIONE

Złoty Champion Roku 2021. Fakro nieprzerwanie złotą marką w produkcji okien dachowych

30 czerwca 2021

Najnowsza klasyfikacja najlepszych marek budowlanych 2021 roku jest już dostępna. Budowlana Marka Roku to klasyfikacja materiałów budowlanych produkowanych w Polsce oraz działających na terenie kraju Generalnych Wykonawców, z podziałem na kilkadziesiąt kategorii. Wśród nich konik i duma firmy FAKRO: Okna Dachowe.

Złoty Champion Roku 2021. Fakro nieprzerwanie złotą marką w produkcji okien dachowych

Firma została Złotym Championem, Złotą Budowlaną Marką Roku i wyróżnioną Marką Przyjazną Fachowcom. A potwierdzeniem tych zasług są liczne, innowacyjne rozwiązania, które firma w swojej, już 30-letniej działalności, dostarczyła na rynek.

Od początków działalności FAKRO realizuje strategię zrównoważonego rozwoju, dostarczając innowacyjne i wysokiej jakości produkty budowlane do domu. Otrzymanie Złotego, prestiżowego tytułu, przyznawanego przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, jest sygnałem, że warto stale inwestować w rozwój firmy, realizując jej misję i wysoko postawione cele. FAKRO nieustannie wprowadza na rynek nowoczesne rozwiązania w zakresie wykończenia inwestycji, cieszące się licznymi patentami i uznaniem wśród Wykonawców na całym świecie.

Fakro-BMR-2021-02

Szczególną radością i powodem do dumy jest fakt, że otrzymując złote tytuły, firma ma pewność, iż jej zaangażowanie zauważane jest przez licznych odbiorców. Badanie prowadzone są bowiem wśród tysięcy Wykonawców i Inwestorów w całej Polsce, w taki sposób, że ich wynik wolny jest od subiektywnych opinii jury. Złotą Markę typują Wykonawcy w oparciu o swoje spontaniczne wskazania, a więc zachodzi pewność przywiązania do marki i pokładania w niej zaufania. Tytuły i wyróżnienia Budowlanej Marki Roku przyznawane są wg kryteriów w podziale na: częstotliwość stosowania marki, najwyższej dostępnej na rynku jakości i najlepszej relacji ceny do jakości. Uplasowanie się w tych kategoriach jest ogromnym osiągnięciem.

Fakro-BMR-2021-03

„Niezmiennie cieszy nas fakt, że po raz kolejny firma FAKRO jest niepodważalnym Złotym Championem produkcji okien dachowych. Bardzo zależy nam na podtrzymywaniu tego trendu, również na kojarzeniu nas, jako Marki Przyjaznej Fachowcom. To szczególnie cieszące nas nagrody i wyróżnienia, zważywszy na rok 30-lecia istnienia firmy. Od zawsze stawialiśmy sobie za cel stałe udoskonalanie rozwiązań w naszych oknach dachowych. Bardzo jesteśmy wdzięczni Wykonawcom i Inwestorom z całej Polski za zaufanie, ponieważ zapewnianie komfortu Ich pracy od zawsze wpisane jest w misję naszej firmy. Wspólnie chcemy budować komfort mieszkania na całym świecie, a dzięki naszym partnerom jest to możliwe na dużą skalę. Dodatkowo pragnę podkreślić, że w tym roku pierwszy raz zdecydowaliśmy się poznać opinię naszych partnerów w zakresie okien elewacyjnych. To stosunkowo młody produkt w naszej ofercie, więc fakt pojawiania się na liście, wśród dużych producentów, napawa nas optymizmem i nadzieją na sukcesywny rozwój również w tej dziedzinie produkcji. Bardzo dziękujemy za szansę poszerzania naszego portfela produktów, ponieważ pragniemy kompleksowo wspierać naszych partnerów.” - mówi Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu w FAKRO.

Fakro-BMR-2021-04