bezpłatny katalog z projektami domów Ciepłe Domy nr 37

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
 

XXVIII edycja Międzynarodowych Targów Budowlanych Tarbud już za nami

4 kwietnia 2014

XXVIII edycja Międzynarodowych Targów Budowlanych Tarbud już za nami

Impreza, jak co roku, zgromadziła w jednym miejscu wielu wystawców z różnych branż budownictwa, a także tłumy zwiedzających. Niewątpliwym hitem była prezentacja domu pokazowego, którego projekt wykonało biuro architektoniczne Lipińscy Domy, a który zbudowało i wyposażyło konsorcjum firm pod nazwą Q3.  

Prezentację domu pokazowego uznano za  „Najciekawszą Aranżację Stoiska Targowego na Targach Tarbud 2014”, więc tym bardziej jest nam miło, że biuro Lipińscy Domy uczestniczyło w tym niezwykle ciekawym i nowatorskim przedsięwzięciu.

Dom powstał według autorskiej technologii, w której, dzięki użyciu elementów prefabrykowanych, czas budowy skraca się do minimum. Warto podkreślić, że prezentowany dom powstał w rekordowym czasie 4 dni! Budynek został oczywiście kompleksowo wyposażony. Każdy zainteresowany inwestor może nabyć taki budynek w regularnej sprzedaży, a jego koszt przy uwzględnieniu instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz autonomicznych źródeł energii elektrycznej i grzewczej (w oparciu o panele fotowoltaiczne) to 150 tys. zł. Czas wykonania powyższego budynku na działce inwestora to 4 tygodnie. Już niedługo projekt, według którego wykonano budynek, będzie dostępny w ofercie biura Lipińscy Domy.