PROMOCJA
ULUBIONE

Wzorcowe Osiedle Reńskie pod Oławą wg projektu Biura Projektowego Lipińscy

8 grudnia 2015

Pod Oławą w miejscowości Nowy Otok jest realizowany kompleks zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wraz z infrastrukturą wypoczynkową i usługową zaprojektowany przez Biuro Projektowe Lipińscy.

Wzorcowe Osiedle Reńskie pod Oławą wg projektu Biura Projektowego Lipińscy

Osiedle od samego początku przemyślane jest kompleksowo. Już w pierwszym etapie, poza domami w zabudowie szeregowej, mieszkańcy będą mieli do dyspozycji plac zabaw dla dzieci, teren zielony oraz boisko. W kolejnych etapach na obrzeżach terenu deweloper przewidział zabudowę jednorodzinną wolno stojącą.
W drugim etapie osiedle znacznie zyska na atrakcyjności – powstanie hala sportowa wraz z kortami. W trzecim etapie - lokale usługowe. Zakupy, sport i wypoczynek w zasięgu ręki. Wszystko to dodatkowo otoczone wykończonymi drogami!

W chwili obecnej oferowane są dwa rodzaje „szeregówek”:
Projekt Kliper (wg projektu Tilburg ) to dom mniejszy, o pow. użytkowej 98,96 m2. Pow. netto to 126,52 m2. Dom spełnia warunki programu „MdM”. 

Projekt Koga (wg projektu Bradfield ) to projekt większy o pow. użytkowej 143,62 m2. Pow. netto to 160,33 m2. Trzy sypialnie plus salon. Alternatywnie możliwość wydzielenia czwartej sypialni na parterze.

Domy realizowane są w standardzie energooszczędnym. W obu typach budynków ogrzewanie podłogowe zasilane pompą ciepła w cenie. Przewidywany koszt ogrzewania segmentu środkowego ok. 1500 zł rocznie.


Przejdź się po wirtualnym osiedlu oraz zobacz więcej zdjęć na stronie Osiedla Reńskiego.