PROMOCJA
ULUBIONE

Wyjątkowe Domy Premium

22 grudnia 2009

Wiemy, że w domu, tak jak w ludziach, najbardziej liczy się wnętrze, dlatego zapraszamy – poznaj naszą kolekcję pięknych, komfortowych i ekologicznych Domów Premium. Tworzą ją projekty o wyjątkowej architekturze, znakomicie rozwiązanych układach funkcjonalnych, a przede wszystkim niepowtarzalnych wnętrzach.

Wyjątkowe Domy Premium

Dzięki szczególnej prezentacji, przybliżamy możliwości Twojego domu i rzeczywiste poczucie przestrzeni. Zatem…wejdź do środka i zobacz, co odkryją przed Tobą.
Pozwól się uwieść urokowi sypialni z kominkiem we Florencji, wyobraź sobie spotkanie z przyjaciółmi przy stole w Sapporo II, zobacz, jak wiele światła w kuchni Bari uprzyjemni przygotowywanie posiłków dla rodziny. Zobacz więcej, zainspiruj się, a może spośród nich odnajdziesz swój wymarzony dom?
Domy Premium to także przykład na to, że można mieszkać nowocześnie, a jednocześnie ciepło i przytulnie, bez zbędnej przesady minimalizmu i sterylnej stylistyki. Wiemy, że dom powinien odzwierciedlać charakter i upodobania domowników, a nie ślepo kopiować chwilowe trendy. Ponadczasowa klasyka z drobnymi akcentami nowoczesności to nasz klucz do stworzenia ciepłych wnętrz.
Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zapewnili w tych domach najlepszych rozwiązań chroniących ciepło i energię. Wszystkie Domy Premium to domy energooszczędne, w których obok oczywistych korzyści ekonomicznych, równolegle idzie w parze ekologia. Racjonalny dobór rozwiązań energooszczędnych odzwierciedla powrót do natury i jej rytmu, a zamiast nadmiernie wykorzystywać ją – współgra z nią.
Zatem zobacz, jak ciekawie prezentują się nasze Domy Premium z wnętrzem.