PROMOCJA
ULUBIONE

W Nowy Rok z nowymi projektami!

3 stycznia 2014

Święta za nami, z nową energią i pomysłami wkroczyliśmy w nowy rok. Efekty naszej pracy przedstawiamy poniżej. To dwa premierowe projekty: parterowy dom Lisse (LMB106) oraz nowoczesny, dwukondygnacyjny dom energooszczędny Carrara (DCP332).

W Nowy Rok z nowymi projektami!

Lisse (LMB106)

Lisse to prosta w budowie i funkcjonalna porterówka, której urok doceni niewielka rodzina. Dzięki usytuowaniu salonu od strony frontowej, projekt ten można z powodzeniem wybudować na działce z wjazdem od południa. Piękne, duże  okna zapewniają dobre doświetlenie wnętrza i sprawiają, że dom jest przytulny i wygodny. Wielospadowy dach zwróci uwagę tych inwestorów, którzy szukają połączenia prostej bryły z niekoniecznie najprostszym dachem. Ozdobą domu są również półokrągłe tarasy.

 

Carrara (DCP332)

Carrara to dom, który można określić kilkoma słowami – komfort, funkcjonalność, energooszczędność, nowoczesność. Pięć osobnych sypialni, duży salon z jadalnią i otwartą kuchnią z wyspą, zaplecze gospodarcze, ustawne łazienki – to gwarancja wygody nawet dla większej rodziny. Dla tych, którzy zakochają się w Carrarze, a nie mają możliwości wybudowania domu z płaskim dachem, proponujemy jej wersją z dachem spadowym – Carrara II DCP332a.

Lisse_lmb106  Carrara_dcp332