Ukazał się katalog Ciepłe Domy 22!

Bezpłatny katalog Domy Gotowe nr 21

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  •  
  • oraz: 883 909 409
Szukaj w serwisie

Znajdź projekty domów jednorodzinnych

Wybierz typ domuTyp domu:
Wybierz właściwości projektuPowierzchnia użytkowa
Dodatkowe atrybuty:
 

Ukazał się katalog Ciepłe Domy 22!

23 lipca 2010

Ukazał się katalog Ciepłe Domy 22!

Właśnie ukazał się najnowszy katalog Ciepłe Domy. Prezentujemy w nim kilkadziesiąt gotowych projektów, głównie domów małych, prostych w realizacji, tanich w utrzymaniu,  a jednocześnie pełnych uroku. Wśród nich na uwagę niewątpliwie zasługuje 40 projektów premierowych, na przykładzie których udowadniamy, że także w niewielkich domach jest miejsce zarówno na oryginalność rozwiązań jak i na funkcjonalność.

Do katalogu dołączona jest też wkładka Domy Premium, w której przedstawiamy kolekcję wyjątkowych domów dla wymagających inwestorów. Wszystkie Domy Premium zaprojektowane są w standardzie energooszczędnym,  mają racjonalnie przemyślaną aranżację przestrzeni, są niezwykle funkcjonalne i komfortowe. Każdy projekt z kolekcji Premium został wzbogacony o wizualizację wnętrz. Klientom zainteresowanym zakupem domu z tej kolekcji, do końca września oferujemy 200 zł rabatu na projekt. Najnowszy katalog Ciepłych Domów można nabyć w punktach kolportażowych na terenie całego kraju.
Uwaga! Możesz także zamówić ten katalog bezpośrednio do domu. Liczba katalogów w sprzedaży internetowej jest ograniczona. Pospiesz się i zamów już teraz!

Copyright 2009 Lipińscy. Projekty domów jednorodzinnych. Polityka prywatności.

Promocja
zamów bezpłatny katalog
Okładka Bezpłatny Katalog
zamów bezpłatny katalog
[x]