PROMOCJA
ULUBIONE

Realizacja projektu w technologii prefabrykowanej szkieletowej

13 maja 2015

Z początkiem nowego roku został zrealizowany przez firmę ESP Procomfort kolejny energooszczędny projekt z naszej kolekcji, tym razem Monako DCB41. Dom wykonany w technologii szkieletowej, posadowiony na płycie fundamentowej zostanie oddany do użytku w niespełna dwa miesiące od rozpoczęcia montażu.

Realizacja projektu w technologii prefabrykowanej szkieletowej

Technologia gotowych domów prefabrykowanych nie tylko pozwala na szybkie budowanie, ale co ważniejsze pozwala na uzyskanie wysokich parametrów cieplnych, współczynnik U dla ścian wynosi 0,15W/m²k co pozwala na wysokie oszczędności związane z ogrzewaniem i rosnącymi cenami energii cieplnej.

Projekt Monako pod Poznaniem posiada również zintegrowane systemy m.in: ogrzewania na podczerwień i rekuperacji, natomiast na dachu zostaną również zamontowane panele fotowoltaiczne, produkujące własny prąd na potrzeby użytkowe. Tak wdrożone systemy pozwalają na uzyskanie zrównania kosztów utrzymania budynku niemalże do zera. Warto zaznaczyć, iż obecnie wystartował program Prosument dofinansowujący zakup i montaż mikroinstalacji odnawialnych źródeł energii (szczegóły na stronie NFOŚiGW).
Zapraszamy na stronę producenta
espprocomfort.pl
www.facebook.com/EspDomyEnergooszczedne