PROMOCJA
ULUBIONE

Przedstawiamy nowy projekt domu z poddaszem: Oradea DCP408

21 stycznia 2024

Nowość projektowa - projekt domu Oradea jest nietypową propozycją z Master Bedroom na poddaszu, a na parterze z 3-ma dodatkowymi pokojami.

Przedstawiamy nowy projekt domu z poddaszem: Oradea DCP408

Ten nietypowy układ pomieszczeń projektu Oradea DCP408 może spodobać się rodzinom ze starszymi dziećmi, które będą miały wydzieloną strefę na parterze, natomiast rodzice własny, wygody apartament na poddaszu. Mieści on sporą sypialnię z miejscem na strefę relaksu, dużą garderobę, która daje szerokie możliwości aranżacji szaf i schowków oraz przestronną łazienkę.

Parter został zorganizowany wokół klatki schodowej, która jest umieszczona centralnie, ale z wejściem od strony wiatrołapu. Również przy wejściu mieści się pomieszczenie gospodarcze z nowoczesną kotłownią z pompą ciepła i rekuperatorem i przytulone do schodów pomieszczenie wc. Dalej otwarta kuchnia zwrócona jest w kierunku jadalni i przytulnego salonu z kominkiem. Przez salon przechodzi się do dalszej części domu, gdzie znajduje się wejście do gabinetu, a za wydzielonym korytarzem są dwa pokoje i łazienka, tworząć prywatną strefę mieszkańców.

Oryginalne wnętrze otacza proporcjonalna bryła na planie kwadratu, z czterospadowym dachem oraz ogromnym tarasem w kształcie litery L, który prowadzi od wejścia wzdłuż elewacji frontowej, aż po gabinet mieszczący się na tyłach domu. Najlepsze usytuowanie domu przewiduje wejście od zachodu, ale równie dobrze można go zlokalizować z wejściem od południa. 

Zobacz >>> naszą nową propozcję domu jednorodzinnego, a być może to właśnie ten projekt okaże się tym wymarzonym.