PROMOCJA
ULUBIONE

Przedstawiamy nasze nowości projektowe z płaskim dachem!

21 grudnia 2017

Dla miłośników projektów domów o nowoczesnej architekturze przygotowaliśmy 5 projektów z płaskim dachem. Są wśród nich domy piętrowe jak Tarrafal DCP372 i parterowe jak Vitrac DCB131, małe tanie w budowie i w użytkowaniu jak Praia DCB134 i Ribeira DCB135 oraz duże domy z kategorii premium jak Santander DCP371. 
Zapraszamy do obejrzenia nowej jakości naszych projektów!

Przedstawiamy nasze nowości projektowe z płaskim dachem!

TARRAFAL DCP372
Duży, energooszczędny wygodny dom piętrowy, o nowoczesnej stylistyce, z płaskim dachem - dla wymagających. Rozrzeźbiona bryła i duże przeszklenia są atrakcyjnie wizualnie, a w praktyce dają duże możliwości aranżacyjne. Podwójny garaż od strony zachodniej jest świetnym buforem chroniącym wejście przed wiatrem. Parter stanowi część dzienną z przeszklonym z dwóch stron salonem, wyposażonym w podwójny kominek dostępny z tarasu, z dużą kuchnią połączoną z jadalnią oraz z wydzieloną strefą rekreacyjną. Na piętrze przewidziane są trzy duże pokoje w tym jeden z własną łazienką i garderobą oraz osobna duża łazienka z sauną. 


VITRAC DCB131
Elegancki i komfortowy dom parterowy przeznaczony dla niewielkiej rodziny. Jednocześnie kameralny i otwarty da gości. Przewidziano w nim duży apartament małżeński uzupełniony przez dodatkowy pokój gościnny lub pełniący funkcję gabinetu. Duża przestrzeń dzienna usytuowana centralnie pozwala na goszczenie większej ilości osób. Energooszczędne rozwiązania zapewnią niskie koszty utrzymania.


PRAIA DCB134
Mały energooszczędny dom tani w budowie, którego dużym atutem jest możliwość sytuowania na bardzo wąskich działkach. Nowoczesny styl i płaski dach predysponują go do miejskich lokalizacji. Salon i dwa pokoje zapewnią wygodne użytkowanie niewielkiej rodzinie.
RIBEIRA DCB135
Niewielki parterowy dom energooszczędny z płaskim dachem pomieści klasyczną rodzinę 2+2, dając na niewielkiej powierzchni możliwość wygospodarowania 3 sypialni. Salon z kuchnią i jadalnią tworzą jedną przestrzeń, otwartą z dwóch stron na ogród. 

SANTANDER DCP371
Komfortowy dom piętrowy z płaskim dachem o energooszczędnych parametrach to propozycja klasy premium. Przestronne pomnieszczenia otwarte na otoczenie oraz strefa rekreacyjna pozwalają w pełni korzystać z uroków własnej nieruchomości. Trzy duże sypialnie na poddaszu i łazienka z sauną,  a na parterze wydzielony apartament małżeński, przestronny salon i spora jadalnia pozwolą komfortowo mieszkać dużej rodzinie.