PROMOCJA
ULUBIONE

Promocja cztery asy w dobrej cenie

7 września 2018

Firma Monier Braas postanowiła zaskoczyć nową atrakcyjną ofertą wszystkich, którzy wybierają aktualnie pokrycia dachowe. Promocja „Cztery Asy w dobrej cenie” obejmuje najpopularniejsze modele dachówek tej marki: Celtycka Lumino, Teviva Cisar, Rubin 13V i Turmalin. Tym razem w korzystnych cenach znalazły się zarówno dachówki betonowe, jak i ceramiczne. Oferta obowiązuje od 1 września do 31 października.

Promocja cztery asy w dobrej cenie

Dlaczego dachówki objęte promocją to prawdziwe asy w ofercie marki Braas?


Turmalin
to ceramiczna dachówka o płaskim profilu. Prostotą i elegancją, doskonale podkreśli nowoczesny styl budynków lub przełamie klasyczną formę tradycyjnych obiektów. Oszczędna stylistyka daje szerokie pole do popisu przy wyborze innych elementów budynku. Piękny, wyrazisty design bogactwo odcieni oraz trzy warianty powłoki czynią z tego modelu niekwestionowanego asa w ofercie Braas.

 


Rubin 13V to ceramiczna dachówka o ponadczasowej formie i wyważonym profilu, który wspaniale prezentuje się również na dachach o niewielkim kącie nachylenia. Klasyczna, regularna fala stanie się ozdobą każdego budynku. Rubin 13V nie tylko wspaniale komponuje się z nowoczesną bryłą, ale jest również często wykorzystywany podczas renowacji zabytków. Dostępny w trzynastu wariantach kolorystycznych.

 


Teviva Cisar to płaska dachówka betonowa, obok której nie można przejść obojętnie. Najnowocześniejsza technologia Cisar, w której została wykonana, opiera się na wykorzystaniu trzech warstw, z których każda odpowiada za inną cechę produktu. Warstwa nośna gwarantuje maksymalną wytrzymałość, warstwa wygładzająca zapewnia odporność na mróz, nasiąkanie oraz zabrudzenia a warstwa uszlachetniająca nadaje ostateczny wygląd, intensywny kolor i wysoki połysk. Minimalizm w efektownym wydaniu stoi za ogromnym sukcesem tej dachówki.

 


Celtycka Lumino to dachówka betonowa, której symetryczny profil i harmonijny obraz pokrycia, zagwarantowały pozycję najchętniej wybieranego modelu spośród wszystkich dachówek Braas. Klasyczna forma podkreśli charakter budynku, nadając mu prawdziwie domowego uroku. Wykonana w technologii Lumino, zachwyca intensywnością koloru. Powłoka nadaje dachówce połysk, a ponadtwo chroni ją przed zabrudzeniami i czynnikami atmosferycznymi. To wysoka jakość w korzystnej cenie.

Oferta cztery asy w dobrej cenie obowiązuje od 1 września do 31 października. Warto z niej skorzystać, aby jak najszybciej cieszyć się całkowicie nowym, efektownym pokryciem. Jeśli marzysz o tym, żeby na twoim dachu zagościł prawdziwy as, nie zastanawiaj się ani chwili. Szczegóły oferty można znaleźć u dystrybutorów produktów Braas oraz na stronie promocji: www.braas-promocja.pl