PROMOCJA
ULUBIONE

Projekt miesiąca maja taniej o 20% tylko na lipinscy.pl

2 maja 2024

Projekt energooszczędnego domu Helsinki to średniej wielkości nowoczesna propozycja z poddaszem i antresolą.

Projekt miesiąca maja taniej o 20% tylko na lipinscy.pl

Projekt domu Helsinki DCP381 z dwuspadowym dachem ma do zaoferowania harmonijną bryłę i ceikawe wnętrze. Dwuspadowy dach o kącie nachylenia 45 stopni pozwala, mimo braku ścianki kolankowej, na wykorzystanie przestrzeni poddasza, a dodatkowo umożliwia realizację domu na terenach górskich.

Dom jest kompaktowy, ale posiada kilka smaczków, które stawiają go wśród projektów komfortowych. Mamy więc w nim garderobę tuż przy wejściu oraz duże pomieszczenie techniczne, które można wykorzystać jako spiżarkę, ponieważ posiada przejście do kuchni. Kuchnia otwarta na salon ma narożne okno oraz piękny widok na szerokie wyjście tarasowe w salonie, gdzie przewidziano antresolę, dodatkowo podkreślającą efekt przestronności. Na parterze znajduje się jeszcze dodatowy pokój i łazienka. Zostały one nieco wydzielone z przestrzeni dziennej, dzięki czemu pokój można wykorzytstać na różne sposoby, czy jako gabinet czy sypialnie gościnną. Na poddaszu poprzez antresolę dostępne są dwa pokoje, duża łazienka oraz pralnia.

Dopełnieniem programu funkcjonalnego są energoszczędne instalacje: pompa ciepła, fotowoltaika i rekuperacja, dzieki czemu projekt domu Helsinki jest nie tylko ładny i funkcjonalny, ale też niskoenergetyczny. Do tego w maju kupisz go 20% taniej!

Zobacz wszystkie nasze promocje >>>