PROMOCJA
ULUBIONE

Projekt miesiąca kwietnia taniej o 20% tylko na lipinscy.pl

11 kwietnia 2023

Oszczędny w formie projekt domu z poddaszem Nairobi zaskoczy Cię nietuzinkowym rozkładem wnętrza i maksymalnie wykorzystaną przestrzenią użytkową. Zobacz co jeszcze ma do zaoferowania.

Projekt miesiąca kwietnia taniej o 20% tylko na lipinscy.pl

Projekt Nairobi LMP334 możesz wykorzystać na wąskiej działce ustawiając go bokiem do wjazdu. Charakter domu przypomina styl nowoczesnej stodoły, przy czym przeszklenia zostały tu dobrane optymalnie, bez ogromnych i kosztownych tafli okien. Dzięki oszczędnemu stylowi i ekonomicznym rozwiązaniom możemy Ci go szczególnie polecić, jeśli dysponujesz ograniczonym budżetem. Mimo tego, dom zapewni komfortowe użytkowanie nawet 4 osobowej rodzinie.

Uwagę zwraca nietypowo zaplanowana przestrzeń dzienna, w której wydzielono kuchnię ze spiżarką, a jednocześnie zgrabnie połączono je ze strefą wejściową, salonem i jadalnią. Jest to bardzo wygodny układ, jeśli często przygotowujesz w domu posiłki i wolisz nie mieć zupełnie otwartej kuchni. Duża kotłownia z pralnią z wyjściem na zewnątrz to praktyczne rozwiązanie, które oferuje dodatkowe gospodarcze wyjście na ogród. Może się przydać zapalonym ogrodnikom. Na parterze zmieściła się jeszcze toaleta schowana między kotłownią, garażem i wiatrołapem. Kolejnym atutem projektu Nairobi jest przejście z garażu bezpośrednio do domu, ale jesli nie preferujesz takiego połączenia, bardzo łatwo możesz z niego zrezygnować.

Na poddaszu projekt ma do zaoferowania 3 sypialnie, sporą łazienkę oraz kącik do pracy i dużą, wspólną szafę wnękową.

Zainspiruj się naszym projektem Nairobi, a może nawet okazać się właśnie Twoim wyborem. Pamiętaj, w kwietniu kupisz go aż o 20% taniej. Skorzystaj z okazji!

Zobacz też inne nasze promocje >>>