PROMOCJA
ULUBIONE

Premiera Wielkiej Promocji House of Braas

3 września 2019

Dach to nie tylko pokrycie widoczne gołym okiem, ale cały system składający się z wielu elementów, które odpowiadają za szczelność w newralgicznych punktach. Nie da się jednak ukryć, że dla niemal każdego inwestora gwiazdą na dachu jest właśnie pokrycie, które nadaje budynkom indywidualnego i wyjątkowego charakteru. Dla każdego, kto stoi przed wyborem pokrycia dachowego, marka Braas na powitanie jesieni i nowego roku szkolnego przygotowała Wielką Promocję House of Braas. Oferta obowiązuje od 1 września do 30 listopada 2019 roku.

Premiera Wielkiej Promocji House of Braas

W Wielkiej Promocji House of Braas, każdy znajdzie coś dla siebie. W głównych rolach występują zarówno dachówki ceramiczne, betonowe, jak i blachodachówki panelowe. Wśród nich wyróżniamy następujące modele: Classic Star, Tegalit Protegon, Rubin 13V, Topas 13V, Decra Elegance, Quadro.

Główni Bohaterowie House of Braas

Który model w Wielkiej Promocji House of Braas znajduje się na pierwszym planie? Wszystko zależy od gustu, projektu budynku i indywidalnych preferencji.

Classic Star jest dobrym wyborem dla miłośników klasycznego, ponadczasowego piękna. Jest to dachówka betonowa, która swoją popularność zawdzięcza kształtowi oraz unikatowym kolorom. Jej wyważony profil nadaje połaci swoistej filigranowości, dzięki czemu dach wygląda lekko a jednocześnie bardzo elegancko. Występuje w dwóch unikatowych kolorach – szary kryształ i mocca.

Tegalit Protegon to betonowa dachówka o oryginalnym i nieszablonowym kształcie, występująca w cztereh wersjach kolorystycznych, wykonana w jednej z nowocześniejszych technologii. Tegalit spełni oczekiwania osób twórczych, pragnących podkreślić swoją indywidualność i oryginalność. Ujmuje swoją stylistyką, geometrią i nieszablonowością. Dachówki Tegalit sprawdzą się w nowym budownictwie, jak i doskonale komponują się również z wiekowymi, remontowanymi budynkami.

Rubin 13V to ceramiczna dachówka o ponadczasowej formie i wyważonym profilu, która wspaniale prezentuje się również na dachach o niewielkim kącie nachylenia. Klasyczna, regularna fala stanie się ozdobą każdego budynku. Rubin 13V nie tylko dobrze komponuje się z nowoczesną bryłą, ale jest również często wykorzystywana podczas renowacji zabytków. Dostępna w trzynastu wariantach kolorystycznych.

Topas 13V to dachówka odpowiadająca najbardziej wymagającym klientom. Stanowi doskonałą alternatywę dla popularnych dachówek płaskich, jednak dzięki delikatnemu wyprofilowaniu czyni pokrycie ciekawszym, zachowując przy tym wyważoną harmonię. Cechą charakterystyczną modelu Topas jest jego uniwersalność. Geometryczność i elegancka prostota doskonale wkomponują się w nowoczesne projekty lub odświeżą budynki o klasycznym charakterze.

Decra Elegance to elegancka i stylowa blachodachówka, która nawiązuje kształtem do pokryć tradycyjnych. Nadaje budynkowi indywidualnego charakteru, dzięki unikalnym kolorom oraz pełnej gamie akcesoriów. Jest lekka a jednocześnie wytrzymała i wyjątkowo odporna na ekstremalne warunki pogodowe.

Quadro zalicza się do grona nowoczesnych pokryć dachowych. Jest pierwszą na rynku blachodachówką panelową o płaskim profilu. Ten model, o minimalistycznej formie i starannym wykończeniu, łączy w sobie wysoką estetykę z doskonałymi parametrami technicznymi i użytkowymi. Wykonanie z solidnej blachy, daje doskonałą wytrzymałość pokrycia na potencjalne uszkodzenia mechaniczne i ekstremalne warunki pogodowe.

Wielka Promocja House of Braas została przygotowana z myślą o potrzebach inwestorów o różnych gustach.
Zachęcamy do zapoznania się z jej szczegółami: www.braas-promocja.pl