PROMOCJA
ULUBIONE

Pomagamy Nadziei! Zapraszamy na niezwykły Koncert!

1 marca 2019

Miło nam poinformować, że Biuro Projektowe Lipińscy Domy zostało oficjalnym sponsorem 10.Koncertu Nadziei! Każdy Koncert Nadziei to niezwykła gala. Biorą w niej udział przedstawiciele wrocławskich władz, firm, sponsorów, a także mieszkańcy miasta. Dla podopiecznych Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” zaśpiewały największe polskie gwiazdy – Krystyna Prońko, Mietek Szcześniak czy Zbigniew Wodecki. W koncertach uczestniczyli także znakomici polscy aktorzy, m.in. Mirosław Baka, Artur Barciś, Zbigniew Zamachowski, Katarzyna Figura oraz Anna Dereszowska. W tym roku jubileuszowy 10. Koncert Nadziei odbędzie się w środę 17 kwietnia w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu, a gwiazdą wieczoru będzie Anita Lipnicka.   

Pomagamy Nadziei! Zapraszamy na niezwykły Koncert!

To właśnie Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” od wielu lat jest inicjatorem tego niezwykłego wydarzenia! Fundacja już od 27 lat pomaga dzieciom z całej Polski, które leczą się we wrocławskiej Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej. Finansuje kosztowne, nierefundowane leki, terapie i rehabilitacje, kupuje sprzęt medyczny oraz wspiera badania naukowe. To właśnie z inicjatywy Fundacji powstał najnowocześniejszy w Polsce szpital - Ponadregionalne Centrum Onkologii Dziecięcej "Przylądek Nadziei".

Jesteśmy dumni mogąc wspierać „Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” w tym szczególnym wydarzeniu jakim jest „Koncert Nadziei”. Gorąco zachęcamy wszystkich chcących wesprzeć ideę Fundacji, oraz fanów Anity Lipnickiej, do udziału w koncercie. 

Bilety od 1. marca do kupienia na stronie https://bilety.nfm.wroclaw.pl/

Warto również śledzić nasz fanpage na Facebooku – będziemy mieli do rozdania zaproszenia na to niezwykłe wydarzenie.

Zaproszenie na koncert 10. koncert nadziei