PROMOCJA
ULUBIONE

Pierwszy Certyfikowany Dom Pasywny w Polsce na sprzedaż!

15 lipca 2014

Biuro Projektowe Lipińscy Domy sprzedaje zaprojektowany i zrealizowany przez siebie dom pasywny w Smolcu koło Wrocławia. Budynek został wybudowany z markowych materiałów, z użyciem nowoczesnych technologii, w oparciu o funkcjonalny i przemyślany projekt, dostosowany do działki. Jest to doskonała propozycja dla Inwestorów, szukających taniego w eksploatacji i komfortowego w użytkowaniu budynku, którego atutem jest doskonała lokalizacja w podwrocławskim Smolcu, zaledwie kilka km od centrum miasta i którzy cenią tradycyjną architekturę z lekkim, nowoczesnym rysem.

Pierwszy Certyfikowany Dom Pasywny w Polsce na sprzedaż!

Sercem domu jest przestronny pokój dzienny, z którego – dzięki wielkim przeszkleniom - ogród dostępny jest niemal na wyciągnięcie ręki. Efekt przestrzenności potęgują ażurowe schody i antresola nad salonem. Oprócz wygodnej kuchni z przejściem do jadalni i praktycznego pomieszczenia gospodarczego znajduje się tu także dodatkowy gabinet lub pokój gościnny.

Na poddaszu natomiast zlokalizowano strefę prywatną, w skład której wchodzą dwa pokoje dziecięce, duża sypialnia dla rodziców z pojemną garderobą oraz duża, doświetlona łazienka. Nad garażem znajduje się wygodny taras.

 

Warto przypomnieć, że działanie domu pasywnego opiera się na wzajemnych relacjach strat i zysków ciepła. Pozyskiwanie zostało zoptymalizowane, a straty zredukowane do minimum, zwłaszcza poprzez zastosowanie bardzo dobrej izolacji cieplnej budynku i zwartej, kompaktowej bryle budynku. Dzięki temu rachunki za energię zużywaną przez dom są kilkakrotnie niższe niż w takim samym domu, zrealizowanym w standardzie podstawowym (nie pasywnym).

 

Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 71 354 59 49 lub pisząc na adres biuro@lipinscy.pl.

 

Zapraszamy do kontaktu!