PROMOCJA
ULUBIONE

Otwieramy dla Was nasz Dom Pasywny w Smolcu k.Wrocławia!

9 listopada 2010

Już w najbliższy weekend, 12 i 13 listopada 2010 zapraszamy Was do odwiedzenia naszego pokazowego Domu Pasywnego w Smolcu koło Wrocławia. Przyjdź i przekonaj się na własne oczy, jak wygląda pierwszy i jak dotąd jedyny certyfikowany dom w Polsce, w którym nie ma ogrzewania!

Miło nam będzie gościć Was w naszych gościnnych progach, zwłaszcza, gdy za oknem pogoda nie nastraja do spacerów a o złotej polskiej jesieni można już chyba zapomnieć. Wszystkim, którzy nas odwiedzą, gwarantujemy możliwość spotkania z przedstawicielami firm, które uczestniczyły w budowie Domu Pasywnego, rozmowy z architektami, konstruktorami i autorami tego wyjątkowego przedsięwzięcia. Na miejscu można będzie także zasięgnąć porady naszych specjalistów odnośnie wybranego z kolekcji biura Lipińscy Domy projektu, a także na miejscu zakupić projekt wybranego domu.

Dla naszych gości przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych upominków, dlatego weź ze sobą żonę, męża, dzieci i resztę rodziny i odwiedź nas w najbliższy weekend, w godzinach 10-17 na ulicy Cisowej 1 w Smolcu!

Wstęp oczywiście bezpłatny!