PROMOCJA
ULUBIONE

Otwarcie wystawy Roberta Koniecznego w Paryżu

15 listopada 2021

9 listopada wieczorem odbyło się uroczyste otwarcie wystawy Roberta Koniecznego i pracowni KWK Promes Moving Architecture w La Galerie d'Architecture w Paryżu.

Otwarcie wystawy Roberta Koniecznego w Paryżu

Wydarzenie to było poprzedzone wykładem Roberta w Pavillon de l'Arsenal, na którym m.in. opowiadał o prezentowanych na wystawie budynkach i ewolucji architektury mobilnej.

Robert Konieczny to wybitny architekt. Świadczą o tym jego liczne nagrody i wyróżnienia. Od kilku lat jest także ambasadorem marki FAKRO

Firma FAKRO została partnerem wystawy i była obecna podczas otwarcia. Jesteśmy niezmiernie dumni, że polski architekt został zaproszony do La Galerie d'Architecture. To się dzieje po raz pierwszy w historii i dlatego też nie mogliśmy tego przegapić – mówi Dariusz Łabuda, kierownik oddziału FAKRO Francja. Moving Architecture to coś wyjątkowego i warto się wybrać do Paryża aby ją zobaczyć - dodaje.  

Prace Roberta - Dom Bezpieczny, Arkę, Dom Kwadrantowy, Przełomy, a także Galerię Sztuki Współczesnej PLATO w Ostrawie będzie można zobaczyć do 15 stycznia 2022 r.

Fakro-wystawa-Roberta-Koniecznego-w-Paryżu
Fakro fot.1. DANALKA.com
Fakro-wystawa-Roberta-Koniecznego-w-Paryzu-fot2
Fakro fot.2. DANALKA.com
Fakro-Wystawa-Roberta-Koniecznego-W-Paryżu-fot.3
Fakro fot.3. DANALKA.com