PROMOCJA
ULUBIONE

Osiedle Reńskie wg projektu Lipińskich promuje energooszczędne rozwiązania

5 kwietnia 2017

W Oławie niedaleko Wrocławia realizowany jest kompleks zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wraz z infrastrukturą wypoczynkową i usługową zaprojektowany przez Biuro Projektowe Lipińscy. Miasto Oława, położone niedaleko Wrocławia to miejsce rozwijające się, pełne atrakcji i warte poznania.
Osiedle Reńskie od samego początku przemyślane jest kompleksowo. Już w pierwszym etapie, poza domami w zabudowie szeregowej, swoim mieszkańcom gwarantuje plac zabaw dla dzieci, teren zielony oraz boisko.

Osiedle Reńskie wg projektu Lipińskich promuje energooszczędne rozwiązania

W chwili obecnej Osiedle Reńskie oferuje dwa rodzaje „szeregówek”:

Projekt KLIPER (wg projektu Tilburg) to dom mniejszy, o pow. użytkowej 98,96 m2. Pow. netto to 126,52 m2. Dom spełnia warunki programu „MdM”.

Projekt KOGA (wg projektu Bradfield) to projekt większy o pow. użytkowej 143,62 m2. Pow. netto to 160,33 m2. Trzy sypialnie plus salon. Alternatywnie możliwość wydzielenia czwartej sypialni na parterze.

W pierwszym etapie na terenie Osiedla Reńskiego powstanie 36 domów w zabudowie szeregowej. 16 domów typu KLIPER do końca lipca 2017 r. oraz 20 domów typu KOGA do końca lipca 2018 r.

Domy realizowane są w standardzie energooszczędnym. W obu typach budynków ogrzewanie podłogowe zasilane pompą ciepła oraz rekuperacja w cenie. Przewidywany koszt ogrzewania i ciepłej wody użytkowej dla segmentu środkowego wynosi jedynie ok. 1500 zł rocznie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tej inwestycji? Skontaktuj się z biurem sprzedaży Osiedla Reńskiego:
Osiedle Reńskie
pl. Zamkowy 24c/5u
55-200 Oława
Tel. 734 497 811

Przejdź się po wirtualnym osiedlu oraz zobacz więcej zdjęć na stronie Osiedla Reńskiego.