Okno balkonowe FGH-V Galeria - nowe dwuskrzydłowe okno dachowe FAKRO

Rabat do 300 zł na projekty domów na wąską działkę

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  •  
  • oraz: 883 909 409
Szukaj w serwisie

Znajdź projekty domów jednorodzinnych

Wybierz typ domuTyp domu:
Wybierz właściwości projektuPowierzchnia użytkowa
Dodatkowe atrybuty:
 

Okno balkonowe FGH-V Galeria - nowe dwuskrzydłowe okno dachowe FAKRO

9 sierpnia 2011

Okno balkonowe FGH-V Galeria - nowe dwuskrzydłowe okno dachowe FAKRO

Okno balkonowe FGH-V Galeria to duże okno dachowe wyposażone w nowatorski system okuć, w którym otwarte skrzydła tworzą balkon.

Górne skrzydło otwierane jest uchylnie do góry, a dolne do przodu umożliwiając swobodny dostęp do wnęki balkonu. Boczne barierki ochronne zintegrowane są z dolnym skrzydłem i wysuwają się w trakcie jego otwierania. W trakcie zamykania dolnego skrzydła, barierki balkonu chowają się w oknie i nie są widoczne ponad połacią dachu. Ukryte są pod oblachowaniem okna, przez co nie ulegają zabrudzeniu oraz nie zakłócają estetyki dachu. Po otwarciu balkonu barierki są zawsze suche i czyste co zapewnia bezawaryjne użytkowanie.
Zarówno górne jak i dolne skrzydło standardowo wyposażone są w bezpieczny pakiet P2 z wewnętrzną szybą laminowaną oraz zewnętrzną szybą hartowaną z powłoką łatwozmywalną. Wewnątrz szyby laminowanej umieszczone są dwie warstwy foli PVB. Pod takim oknem bezpiecznie mogą bawić się dzieci, ponieważ ewentualne rozbicie wewnętrznej szyby nie powoduje żadnego zagrożenia (kawałki szkła pozostają na folii). Okno balkonowe standardowo wyposażone jest w innowacyjny system wzmocnienia konstrukcji okna topSafe, przez co okno posiada podwyższoną odporność na włamanie.

Opracowanie i źródło:
FAKRO Sp. z o.o.

Copyright 2009 Lipińscy. Projekty domów jednorodzinnych. Polityka prywatności.

Promocja
zamów bezpłatny katalog
Okładka Bezpłatny Katalog
zamów bezpłatny katalog
[x]