PROMOCJA
ULUBIONE

Nowości w naszej kolekcji nowoczesnych projektów domów

3 marca 2017

Przedstawiamy kolejne wersje naszych najpopularniejszych projektów powstałe na życzenie inwestorów, którzy nie boją się nowoczesnych rozwiązań i stawiają na energooszczędność. Duże przeszklenia, proste bryły, otwarte wnętrza – tak wyglądają domy przyszłości – u nas dostępne już dziś. Zobacz nowe wersje projektów Koge III DCP402b, Delft IV DCP294c, Pireus III LDP03b.  

Nowości w naszej kolekcji nowoczesnych projektów domów

Wersja projektu konkursowego, do którego doprojektowany został dwustanowiskowy garaż. Przestronne wnętrza oraz wysokie przeszklenia w strefie dziennej dają pole nietuzinkowym pomysłom na wykończenie domu. Projekt zawiera nowoczesne rozwiązania energooszczędne z rekuperacją, pompą ciepła i panelami fotowoltaicznymi.
Delft IV DCP294c
Wersja projektu z dominującym salon przeszkleniem, w której doprojektowano garaż dwustanowiskowy z wjazdem z boku domu. Projekt niekonwencjonalny, nowoczesny, o zdecydowanie miejskim charakterze.


Pireus III Pasywny 3b LDP03b
Dom pasywny w klasycznej odsłonie. Nowoczesność objawia się w ekstremalnie niskich kosztach ogrzewania. Kominek w domu pasywnym? Czemu nie? Jednak zewnętrzny i umilający spędzanie wieczorów na tarasie. 
A jeśli brakuje garażu można go dobrać z kolekcji garaży lub wykorzystać dedykowany projekt garażu G42.
Garaż G42
w stylistyce projektu Pireus III Pasywny 3b