bezpłatny katalog z projektami domów Ciepłe Domy nr 37

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
 

Nowości w naszej kolekcji nowoczesnych projektów domów

3 marca 2017

Nowości w naszej kolekcji nowoczesnych projektów domów

Przedstawiamy kolejne wersje naszych najpopularniejszych projektów powstałe na życzenie inwestorów, którzy nie boją się nowoczesnych rozwiązań i stawiają na energooszczędność. Duże przeszklenia, proste bryły, otwarte wnętrza – tak wyglądają domy przyszłości – u nas dostępne już dziś. Zobacz nowe wersje projektów Koge III DCP402b, Delft IV DCP294c, Pireus III LDP03b.  

Wersja projektu konkursowego, do którego doprojektowany został dwustanowiskowy garaż. Przestronne wnętrza oraz wysokie przeszklenia w strefie dziennej dają pole nietuzinkowym pomysłom na wykończenie domu. Projekt zawiera nowoczesne rozwiązania energooszczędne z rekuperacją, pompą ciepła i panelami fotowoltaicznymi.
Delft IV DCP294c
Wersja projektu z dominującym salon przeszkleniem, w której doprojektowano garaż dwustanowiskowy z wjazdem z boku domu. Projekt niekonwencjonalny, nowoczesny, o zdecydowanie miejskim charakterze.


Pireus III Pasywny 3b LDP03b
Dom pasywny w klasycznej odsłonie. Nowoczesność objawia się w ekstremalnie niskich kosztach ogrzewania. Kominek w domu pasywnym? Czemu nie? Jednak zewnętrzny i umilający spędzanie wieczorów na tarasie. 
A jeśli brakuje garażu można go dobrać z kolekcji garaży lub wykorzystać dedykowany projekt garażu G42.
Garaż G42
w stylistyce projektu Pireus III Pasywny 3b