PROMOCJA
ULUBIONE

Nowości projektowe - wygodne domy parterowe

30 maja 2018

Mieszkanie na jednym poziomie ma niezaprzeczalne zalety. Bezpośredni kontakt z ogrodem, brak barier w poruszaniu się i dostępność wszystkich pomieszczeń. Dla osób wymagających przestronnych wnętrz i bogatszego programu funkcjonalnego oraz posiadających większe działki, przygotowaliśmy nowe projekty rozłożystych domów parterowych. Zapraszamy do obejrzenia naszych nowości.

Nowości projektowe - wygodne domy parterowe

projekt domu NoordwijkProjekt domu NOORDWIJK DCB137
Wygodny dom parterowy o świetnych parametrach energooszczędnych przeznaczony na działki z wjazdem od północy natomiast równie dobrze można go sytuować od wschodu i zachodu. Dzięki dużym przeszkleniom i sporemu zadaszonemu tarasowi pozwoli cieszyć się ogrodem o każdej porze roku i w każdą pogodę. Ponad piędziesięciometrowa przestrzeń dzienna i 4 duże sypialnie, w tym jedna z własną łazienką i garderobą, do tego gabinet, pozwolą na wygodne mieszkanie dużej rodzinie.

 

projekt domu AdelajdaProjekt domu ADELAJDA DCB132
Rozłożysty energooszczędny dom parterowy na planie litery L, o proporcjonalnej bryle, z kształtnym wielospadowym dachem. Zapewni wygodne mieszkanie nawet większej rodzinie oraz swobodny dostęp do ogrodu poprzez duży zadaszony taras, który jest przedłużeniem otwartej 60-cio metrowej strefy dziennej.

 

projekt domu AndoraProjekt domu ANDORA DCB133
Największa z parterowych nowości projektowych oferuje swoim mieszkańcom aż 6 sypialni, 50 metrowy salon oraz prawie 40 metrowy, częściowo zadaszony taras - wszystko w standardzie niskoenergetycznym. Projekt daje możliwość usytuowania domu na dowolnie zorientowanej wobec stron świata działce.