Nowe projekty komfortowych domów parterowych

Rabat do 300 zł na projekty domów na wąską działkę

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  •  
  • oraz: 883 909 409
Szukaj w serwisie

Znajdź projekty domów jednorodzinnych

Wybierz typ domuTyp domu:
Wybierz właściwości projektuPowierzchnia użytkowa
Dodatkowe atrybuty:
 

Nowości projektowe - wygodne domy parterowe

30 maja 2018

Nowości projektowe - wygodne domy parterowe

Mieszkanie na jednym poziomie ma niezaprzeczalne zalety. Bezpośredni kontakt z ogrodem, brak barier w poruszaniu się i dostępność wszystkich pomieszczeń. Dla osób wymagających przestronnych wnętrz i bogatszego programu funkcjonalnego oraz posiadających większe działki, przygotowaliśmy nowe projekty rozłożystych domów parterowych. Zapraszamy do obejrzenia naszych nowości.

projekt domu NoordwijkProjekt domu NOORDWIJK DCB137
Wygodny dom parterowy o świetnych parametrach energooszczędnych przeznaczony na działki z wjazdem od północy natomiast równie dobrze można go sytuować od wschodu i zachodu. Dzięki dużym przeszkleniom i sporemu zadaszonemu tarasowi pozwoli cieszyć się ogrodem o każdej porze roku i w każdą pogodę. Ponad piędziesięciometrowa przestrzeń dzienna i 4 duże sypialnie, w tym jedna z własną łazienką i garderobą, do tego gabinet, pozwolą na wygodne mieszkanie dużej rodzinie.

 

projekt domu AdelajdaProjekt domu ADELAJDA DCB132
Rozłożysty energooszczędny dom parterowy na planie litery L, o proporcjonalnej bryle, z kształtnym wielospadowym dachem. Zapewni wygodne mieszkanie nawet większej rodzinie oraz swobodny dostęp do ogrodu poprzez duży zadaszony taras, który jest przedłużeniem otwartej 60-cio metrowej strefy dziennej.

 

projekt domu AndoraProjekt domu ANDORA DCB133
Największa z parterowych nowości projektowych oferuje swoim mieszkańcom aż 6 sypialni, 50 metrowy salon oraz prawie 40 metrowy, częściowo zadaszony taras - wszystko w standardzie niskoenergetycznym. Projekt daje możliwość usytuowania domu na dowolnie zorientowanej wobec stron świata działce.

 

Copyright 2009 Lipińscy. Projekty domów jednorodzinnych. Polityka prywatności.

Promocja
zamów bezpłatny katalog
Okładka Bezpłatny Katalog
zamów bezpłatny katalog
[x]