PROMOCJA
ULUBIONE

Nowoczesny oczyszczacz powietrza V-AIR 100. Nowość w e-sklepie Viessmann

14 grudnia 2021

Idą święta, a wraz z nimi nowości w ofercie. 1 grudnia pojawił się nowy produkt w internetowym sklepie Viessmann. V-AIR 100 to nowoczesny oczyszczacz powietrza z systemem filtracji czterostopniowej i wbudowaną technologią LED UV.

Nowoczesny oczyszczacz powietrza V-AIR 100. Nowość w e-sklepie Viessmann

Nowość w ofercie Viessmann - oczyszczacz powietrza V-AIR 100 - skutecznie dba o jakość powietrza i pozbywa się z otoczenia smogu, kurzu i pyłów. Poza klasycznym mechanicznym oczyszczaniem powietrza, eliminuje szkodliwe mikroorganizmy z wykorzystaniem wbudowanej technologii LED UV, która wykorzystuje zjawisko fotokatalizy do neutralizacji drobnoustrojów, bakterii, wirusów i zarodników pleśni. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu filtra 3 w 1 (filtr wstępny, HEPA 13 oraz filtr węglowy) V-AIR 100 efektywnie usuwa również dym tytoniowy czy nieprzyjemne zapachy.

V-AIR 100 to urządzenie przeznaczone do pomieszczeń o powierzchni od 21 m2 do 36 m2. Dzięki lekkiej konstrukcji oraz kompaktowym wymiarom urządzenie jest przyjazne dla użytkowników - bez większego wysiłku można je przenosić do kolejnych pomieszczeń, w zależności od aktualnych potrzeb domowników. Skuteczność urządzenia potwierdza wysoki wskaźnik dostarczania czystego powietrza CADR (Clean Air Delivery Rate), wynoszący 305 m3/h.
Urządzenie V-AIR 100 jest dostępne w sprzedaży tylko w sklepie internetowym Viessmann: www.sklep-viessmann.pl