PROMOCJA
ULUBIONE

Nowoczesne domy piętrowe w nowościach

4 czerwca 2018

Przedstawiamy trzy nowości w ultranowoczesnym stylu. Narożne przeszklenia, szklana ściana i otwarte strefy dzienne, to cechy charakterystyczne naszych propozycji.  Dwie z nich to wariacje na temat domu na miejską działkę, trzecia to propozycja premium wymagająca przestrzeni. Zobacz nasze nowe projekty domów piętrowych.

Nowoczesne domy piętrowe w nowościach

 

projekt domu NelsonProjekt domu NELSON DCP373
Projekt Nelson to wygodny i oszczędny dom piętrowy z płaskim dachem i pojedynczym garażem. Jego atutem jest spora otwarta przestrzeń dzienna i cztery wygodne sypialnie. Narożne przeszklenia rozświetlają pomieszczenia i potęgują wrażenie przestronności.

 

projekt domu DaxProjekt domu DAX DCP365
Projekt Dax to miejski dom piętrowy ze skośnym dachem i dwustanowiskowym garażem, który można realizować na dość wąskich działkach. Układ wnętrz podobny jak w projekcie domu Nelson dcp373 stwarza ciekawe możliwości aranżacyjne. Duże narożne przeszklenia w każdym pokoju efektownie oświetlają wnętrza i tworzą wyjątkowy, ale nowoczesny klimat.

 

Projekt domu ANNECY DCP360
Projekt Annecy to dom z segmentu premium. 400-metrowa powierzchnia rozłożona na dwóch kondygnacjach daje pełnię komfortu mieszkańcom. Wyróżniono tu 4 strefy funkcjonalne: na parterze - cześć garażowo-rekreacyjna z siłownią i sauną; centralna część dzienna ze strefą wejściową; część gościnna z dużą sypialnią, łazienką i gabinetem; oraz na piętrze - część prywatna z sypialniami i łazienkami.