bezpłatny katalog z projektami domów Ciepłe Domy nr 36

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
 

Nowoczesne domy piętrowe w nowościach

4 czerwca 2018

Nowoczesne domy piętrowe w nowościach

Przedstawiamy trzy nowości w ultranowoczesnym stylu. Narożne przeszklenia, szklana ściana i otwarte strefy dzienne, to cechy charakterystyczne naszych propozycji.  Dwie z nich to wariacje na temat domu na miejską działkę, trzecia to propozycja premium wymagająca przestrzeni. Zobacz nasze nowe projekty domów piętrowych.

 

projekt domu NelsonProjekt domu NELSON DCP373
Projekt Nelson to wygodny i oszczędny dom piętrowy z płaskim dachem i pojedynczym garażem. Jego atutem jest spora otwarta przestrzeń dzienna i cztery wygodne sypialnie. Narożne przeszklenia rozświetlają pomieszczenia i potęgują wrażenie przestronności.

 

projekt domu DaxProjekt domu DAX DCP365
Projekt Dax to miejski dom piętrowy ze skośnym dachem i dwustanowiskowym garażem, który można realizować na dość wąskich działkach. Układ wnętrz podobny jak w projekcie domu Nelson dcp373 stwarza ciekawe możliwości aranżacyjne. Duże narożne przeszklenia w każdym pokoju efektownie oświetlają wnętrza i tworzą wyjątkowy, ale nowoczesny klimat.

 

Projekt domu ANNECY DCP360
Projekt Annecy to dom z segmentu premium. 400-metrowa powierzchnia rozłożona na dwóch kondygnacjach daje pełnię komfortu mieszkańcom. Wyróżniono tu 4 strefy funkcjonalne: na parterze - cześć garażowo-rekreacyjna z siłownią i sauną; centralna część dzienna ze strefą wejściową; część gościnna z dużą sypialnią, łazienką i gabinetem; oraz na piętrze - część prywatna z sypialniami i łazienkami.