PROMOCJA
ULUBIONE

Nowa wersja popularnego projektu - Lund w wersji bez garażu

22 stycznia 2024

Projekt domu Lund II to projekt nieskoenergetycznego domu z poddaszem użytkowym w stylu nowoczesnej stodoły. Pokochasz go za jego tradycyjny charakter z nowoczesnym rysem.

Nowa wersja popularnego projektu - Lund w wersji bez garażu

Projekt Lund II DCP370a jest propozycją domu dla lubiących otwarte i duże przestrzenie. Choć dysponuje sporą powierzchnią, przewiduje przeznaczenie dla 3 osobowej rodziny. Z rozmachem zaprojektowana została część dzienna i to ona jest wizytówką domu. Wysokie, symetryczne okna sięgające na póltorej kondygnacji dają efekt równowagi dla energetycznego i niesymetrycznego wnętrza. Otwarta przestrzeń dzienna pozwala na efektowną aranżację z widocznymi belkami więźby i z pewnością będzie świetną przestrzenią do przyjmowania gości, zwłaszcza, że na parterze znajduje się duży pokój z przylegającym pomieszczeniem toalety.

Przy otwartej kuchni znajduje się spore pomieszczenie gospodarcze, które mieści energooszczędne instalacje - pompę ciepła i rekuperator, ale znajdzie się w nim również miejsce na podręczne półki i szafki do przechowywania.

Na antresoli umieszczone są dwie duże sypialnie, w tym jedna z garderobą, a także wspólna łazienka i osobne wc oraz hall z pięknym widokiem na salon i dalej na ogród.

Projekt domu Lund II ma doskonałe parametry cieplne, dzięki czemu jego użytkowanie będzie niedrogie, a komfort mieszkania na najwyższym poziomie. Polecamy tę wersję projektu dla Inwestorów posiadających mniejsze działki, na których nie zmieści się garaż lub też dla tych, którzy świadomie z garażu rezygnują.