PROMOCJA
ULUBIONE

Najnowsze projekty domków parterowych w kolekcji Lipińscy Domy

22 sierpnia 2022

Oto przedstawiamy nasze kolejne nowości projektowe. Dwa domki parterowe tanie w realizacji - z dwuspadowym dachem, o prostej bryle. Specjalnie dla niewielkich rodzin, pary lub singla.

Najnowsze projekty domków parterowych w kolekcji Lipińscy Domy

projekt domu Isera DCB158
projekt domu parterowego Isera od strony ogrodowej

Niespełna 80 metrowy dom parterowy Isera DCB158 ma czytelny układ funkcjonalny ze strefą dziennną po jednej stronie wejścia i strefą prywatną po drugiej stronie. Wydzielony aneks kuchenny otwiera się na salon, a przylegające pomieszczenie gospodarcze z pompą ciepła i rekuperatorem, może służyć również  jako podręczna spiżarka. W pokoju dziennym jest miejsce na stół do wspólnych posiłków, a duże okna tarasowe prowadzą na tył domu i zapewniają szeroki  wgląd na ogród. Taras jest przedłużony do wysokości większej sypialni, dzięki czemu bezpośredni kontakt z ogrodem ma zapewniona również strefa prywatna. Znajduje się w niej jeszcze jedna sypialnia od frontu, która może służyć jako pokój dziecka, gabinet lub okazjonalnie jako pokój gościnny. Duża łazienka z pralką uzupełnia funkcję tego kompaktowego domu.

 

projekt domu Castana LMB159
projekt parterowego domku Castana z wiatą, widok od frontu

Projekt domku w stylu nowoczesnej stodoły - Castana LMB159 - oferuje powierzchnię 52 m użytkowych i można go zbudować na zgłoszenie. Sercem domu jest umieszczony centralnie salon, z którego wchodzi się do pozostałych pomieszczeń. Dom posiada dwie sypialnie z bezpośrednim wejściem z salonu, a wzdłuż przeciwległej ściany zlokalizowany jest aneks kuchenny z wyjściem na boczny taras. Przy sypialniach znajduje się wejście do łazienki, z którą przez ścianę sąsiaduje dostępne z wiatrołapu pomieszczenie gospodarcze z pompą ciepła. Wejście do budynku oraz wjazd pod wiatę zlokalizowane w szczycie, pozwalają na umiejscowienie domu na stosunkowo wąskiej działce, a boczny taras sprawdzi się również z wjazdem od południa. Projektanci zadbali o niekosztowne rozwiązania nie tylko bryły budynku i konstrukcji, ale też instalacji, które mają zapewnić dodatkowo niskie rachunki za ogrzewanie.

Zobacz wszystkie nasze nowości >>>