PROMOCJA
ULUBIONE

Najnowsze nowoczesne projekty na różne działki

16 lipca 2018

Przedstawiamy nasze najnowsze projekty domów jednorodzinnych w nowoczesnym stylu, z przeznaczeniem na różne działki. Projekt piętrowego domu TANGER to zdecydowanie propozycja na wąską miejską parcelę, projekt zwartego domu STARTUP można postawić na zaledwie 351-metrowej działce, natomiast projekt domu parterowego ASTANA wymaga większej powierzchni, ale z bardziej dowolnym usytuowaniem wobec stron świata.

Najnowsze nowoczesne projekty na różne działki

projekt domu TANGERProjekt domu TANGER DCP375
Przedstawiamy naszą propozycję nowoczesnego domu na bardzo wąskie działki. Niebanalna przestrzeń, którą otrzymujesz do dyspozycji daje pole do ciekawych rozwiązań aranżacyjnych oraz pozwala komfortowo mieszkać na dwóch pełnych kondygnacjach i jednocześnie w pełni korzystać z uroków domu z ogródkiem.

 

projekt domu STARTUPProjekt domu STARTUP DCP368
Jeśli jesteś posiadaczem niewielkiej miejskiej działki i szukasz kompaktowego domu dla swojej rodziny, rozważ tę propozycję domu kostki, który na niewielkiej powierzchni oferuje całkiem wygodne mieszkanie. Do tego nowoczesny design oraz energooszczędne rozwiązania sprawiają, że spełnia w punkt wymagania współczesnych czasów.

 

projekt domu ASTANAProjekt domu ASTANA DCB139
Otrzymujesz od nas propozycję pięknego rozłożystego domu parterowego z przestronnymi wnętrzami, na wskroś przepełnionymi światłem. Docenisz nowoczesne spojrzenie na mieszkanie w domu z ogrodem, gdzie główną rolę odgrywa centralnie zlokalizowana otwarta część dzienna, będąca w pełnym kontakcie z otoczeniem, a w wydzielonej w dalszej części strefie prywatnej masz również zapewniony kontakt z otaczającą zielenią.