PROMOCJA
ULUBIONE

Kolejne Dni Domów Pasywnych już 10 listopada!

2 października 2012

Wszystkich, którzy chcieliby odwiedzić nasz pokazowy Dom Pasywny, zapraszamy 10 listopada do Smolca koło Wrocławia, gdzie w ramach Międzynarodowych Dni Otwartych Domów Pasywnych, organizowanych przez Instytut Domów Pasywnych w Darmstadt, będzie można spotkać się z autorami tego domu -  architektami i konstruktorami z biura architektonicznego  Lipińscy Domy. Na realizacje tego domu można uzyskac 50 tys dopłaty.

Kolejne Dni Domów Pasywnych już 10 listopada!

W ramach tej corocznej imprezy, udostępniane są dla zwiedzających certyfikowane domy pasywne na całym świecie, między innymi w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Korei i  Japonii. Warto dodać, że budynek w Smolcu jest pierwszym polskim domem z Certyfikatem!

W Smolcu, przy ul. Cisowej 1, będziemy do Państwa dyspozycji od godz. 11 do 17 i chętnie porozmawiamy o domu, który ogrzewa się sam. Warto nas odwiedzić tym bardziej, że według Dyrektywy Parlamentu Europejskiego z dnia 19 maja 2010 r., od 2020 roku będzie można budować w Polsce jedynie domy o „niemal zerowym zużyciu energii”, więc temat domów nisko energetycznych i pasywnych będzie coraz bardziej powszechny, a projekty spełniające narzucone wymogi będą cieszyły się coraz większą popularnością.

W ofercie Biura Lipińscy Domy znaleźć można sporą kolekcję domów energooszczędnych, które już spełniają założenia programu dopłat z funduszu NFOŚiGW, w ramach którego można pozyskać do 50 tys. złotych dotacji na realizację budynków o niskim zapotrzebowaniu na energię, a w opracowaniu jest kilka  kolejnych projektów domów energooszczędnych i pasywnych.