PROMOCJA
ULUBIONE

Kolejna nowość - projekt Baia DCP407 z poddaszem użytkowym

27 stycznia 2024

Projekt niskoenergetycznego domu Baia w stylu "nowoczesnej stodoły" spełni marzenia Inwestorów marzących o eleganckim i ciepłym domu.

Kolejna nowość - projekt Baia DCP407 z poddaszem użytkowym

Zarówno nowoczesny wygląd domu Baia DCP407 jak i jego świetne parametry cieplne sugerują, że jest to dom dla osób ceniących tylko doskonałe rozwiązania. Energooszczędne instalacje i kompaktowa architektura pozwolą cieszyć się niskimi rachunkami w efektownych wnętrzach tego domu. Oprócz ekstra wyglądu projekt oferuje również doskonały układ funkcjonalny ze wszystkimi pomieszczeniami, które mogą znależć się na dość niewielkiej powierzchni. Mamy więc do dyspozycji zarówno dodatkowy pokój na parterze wraz z sąsiadującą łazienką, jak i spiżarkę przy kuchni oraz duży salon poszukiwany obecnie przez Inwestorów, wyposażony w ogromne przeszklenia łączące go płynnie z ogrodem. Nieco wydzielona kuchnia z otawrciem na hall będzie doskonałym miejscem do wspólnego gotowania. Na poddaszu 3 sypialnie, w tym jedna z garderobą oraz duża wspólna łazienka tworzą strefę prywatną.
Nietypowo, bo z boku i od frontu umieszczone duże przeszklenia i taras pozwalają na lokalizację budynku na działakach z wjazdem od południa czy zachodu.

Uniwersalność projektu domu Baia jest jego dużym atutem i może spodobać się również Tobie.

Zachęcamy do obejrzenia szczegółów projektu >>>