PROMOCJA
ULUBIONE

Katalog Ciepłe Domy 25 dostępny! Teraz ponad 350 projektów w jednym miejscu!

1 grudnia 2011

Mamy dla Was specjalne wydanie katalogu Ciepłe Domy, który ukazuje się już 25 raz. Zawarliśmy w nim doświadczenie i wiedzę na temat nowoczesnego budownictwa – oparte na 20 letniej praktyce. Stosujemy proste rozwiązania - oszczędzające czas, pieniądze i energię. Teraz możecie więc łatwo sprawdzić, który z projektów najbardziej pasuje do Waszych oczekiwań i najpełniej zaspokoi potrzeby funkcjonalne i estetyczne.

Katalog Ciepłe Domy 25 dostępny! Teraz ponad 350 projektów w jednym miejscu!

Do Was należy wybór, czy wolicie domki małe, które będzie się szybko i niedrogo budowało, takie jak Sofia, czy Haga, czy może domy z większym rozmachem, o przestronnych i komfortowych wnętrzach, dające możliwości niebanalnych i eleganckich aranżacji wnętrz, takie jak Avalon, czy Dijon II. Waszej uwadze polecamy multifunkcjonalny dom Atlanta, który rozwija się wraz z potrzebami właścicieli.

Ogromna część naszej kolekcji to domy energooszczędne, które wizytówką pracowni Lipińscy Domy. Ich podstawową zaletą jest kilkukrotnie mniejsze zużycie energii do ogrzewania domu, przy zachowaniu wygodnych układów funkcjonalnych i estetyki na najwyższym poziomie. To budownictwo XXI wieku -  dostępne dla każdego, kto chciałby korzystać z uroków własnego domu, bez wysokich nakładów na ogrzewanie. Dzięki naszym rozwiązaniom zawartym w projektach, jest to prostsze i tańsze, niż się wydaje.

Katalog Ciepłe Domy nr25 możecie kupić na naszej stronie internetowej w dziale Katalogi.

Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą jubileuszową, pełną kolekcją.