bezpłatny katalog z projektami domów Ciepłe Domy nr 37

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
 

Katalog CIEPŁE DOMY 24 już w sprzedaży!

2 stycznia 2011

Katalog CIEPŁE DOMY 24 już w sprzedaży!

Dostępne już jest najnowsze wydanie katalogu CIEPŁE DOMY. Zapraszamy do zapoznania się z nowym katalogiem, a być może wśród projektów od Lipińskich znajdą Państwo dom swoich marzeń.

Znajdą w nim Państwo, oprócz doskonale znanych i lubianych projektów, cenionych zarówno przez Inwestorów jak i przez Wykonawców, również nowe projekty domów - domów do zabudowy bliźniaczej i szeregowej, co przede wszystkim powinno ucieszyć deweloperów. Zwłaszcza, że każdy z naszych projektów, opracowany został z najwyższą starannością i dbałością zarówno o formę zewnętrzną, jak i o komfort przyszłych mieszkańców.

Zima nie odpuszcza i jest jeszcze trochę czasu, by do wiosny załatwić formalności i wraz z pierwszymi promieniami wiosennego słońca zacząć budowę domu! Z pomocą przy wyborze wymarzonego projektu przyjdzie katalog „Ciepłe Domy”. Nie zwlekajcie więc! Katalog dostępny jest do kupienia w punktach sprzedaży prasy, salonach prasowych Kolportera i w Empikach na terenie całego kraju. Katalog można zamówić również na naszej stronie internetowej. Razem z katalogiem otrzymają Państwo kalendarz na 2011 rok.