PROMOCJA
ULUBIONE

Filtr podzlewozmywakowy aquatap

22 kwietnia 2022

Filtr do wody pitnej AquaTap to niewielkie urządzenie, które poprawia walory smakowe i zapachowe wody pitnej i usuwa z niej zanieczyszczenia mechaniczne, osady, ołów, cysty oraz pozostałości leków i chemikaliów takich jak pestycydy czy herbicydy. Znajdujący się w nim wkład filtracyjny zatrzymuje zanieczyszczenia do 5 mikronów (grubość ludzkiego włosa wynosi ok. 100 mikronów).

Filtr podzlewozmywakowy aquatap

AquaTap filtruje wodę na bieżąco, dzięki czemu po odkręceniu kranu mamy od razu do dyspozycji gotową do picia, smaczną wodę. Co ważne, filtr zachowuje w wodzie wszystkie minerały, dzięki czemu nie musimy obawiać się, że po filtracji jest „wyjałowiona”.

Wkład filtra AquaTap wymienia się średnio co 6-12 miesięcy lub po uzdatnieniu 7 500 l.

filtr pozlewozmywakowy Viessmann AquaTap

Korzystanie z filtra podzlewozmywakowego AquaTap nie powoduje spadków ciśnienia wody, a wymiana wkładu zajmuje kilka sekund. Niewielkie wymiary filtra i brak zbiornika sprawiają, że można go umieścić w praktycznie w każdej szafce kuchennej: pod zlewem lub w szafce obok. Dzięki temu sprawdzi się bardzo dobrze nie tylko w domach, ale przede wszystkim w mieszkaniach, także tych niewielkich, gdzie często ważny jest każdy centymetr wolnej przestrzeni. Co ważne, korzystanie z filtra nie wymaga montażu dodatkowego kranu na przefiltrowaną wodę – można z niej korzystać od razu po podłączeniu filtra, bez konieczności wykonywania dodatkowych przeróbek w obrębie zlewu. Użytkowanie filtra AquaTap jest nie tylko wygodne, ale i oszczędne. Koszt przefiltrowanej wody pitnej z kranu jest bowiem nawet kilkanaście razy mniejszy niż zakup wody butelkowanej.

Produkt dostępny wyłącznie na https://sklep-viessmann.pl