PROMOCJA
ULUBIONE

Drzwi zewnętrzne firmy Hörmann z nagrodą VIP Najlepsze Okna Drzwi Bramy Osłony 2021

30 czerwca 2021

Drzwi zewnętrzne ThermoCarbon firmy Hörmann nagrodzone zostały w programie VIP Najlepsze Okna Drzwi Bramy Osłony 2021. Przyznane przez kapitułę programu nagrody wręczono podczas jubileuszowego 30. Konwentu Stolarki Polskiej, który w czerwcu odbył się w Zegrzu.

Drzwi zewnętrzne firmy Hörmann z nagrodą VIP Najlepsze Okna Drzwi Bramy Osłony 2021

Drzwi ThermoCarbon to idealne rozwiązanie do domów pasywnych. Mają aluminiową płytę grubości 100 mm z niewidocznym profilem skrzydła i wypełnieniem z pianki PU. Funkcję przegrody termicznej spełnia tu profil ramy skrzydła wykonany z kompozytu karbonu i włókna szklanego. Aluminiowa ościeżnica ma przegrodę termiczną wypełnioną pianką PU. Te ekskluzywne drzwi, które występują w bardzo wielu nowoczesnych wzorach, mają też potrójną płaszczyznę uszczelnienia. Wszystko to sprawia, że ich współczynnik przenikania ciepła UD wynosić może nawet  0,47 W/(m2K).
Dodatkowo drzwi ThermoCarbon standardowo oferowane są w klasie przeciwwłamaniowej RC3, a opcjonalnie RC4. Można zamówić je także  w wersji XXL - do 3m wysokości.

Hormann-dyplom-VIP-2021

VIP Najlepsze Okna Drzwi Bramy Osłony 2021 to autorski program Stolarka VIP, którego celem jest promowanie najbardziej funkcjonalnych, innowacyjnych, a zarazem prestiżowych rozwiązań. Rozwiązań, które inspirują i pobudzają wyobraźnię najbardziej wymagających klientów i architektów, a jednocześnie zapewniają komfort życia i poszanowanie środowiska naturalnego.

Zdjęcia wykorzystane w artykule pochodzą z archiwum firmy Hörmann.