PROMOCJA
ULUBIONE

DACHOBRANIE 2017 czas zacząć!

12 września 2017

Jesień to szczególnie gorący okres w branży budowlanej. To właśnie teraz tak wielu ludzi zbliża się do zwieńczenia swoich marzeń o domu i przykrywa budynek dachem. Z myślą o rosnących oczekiwaniach klientów, BRAAS przygotował specjalną ofertę – Dachobranie 2017.

DACHOBRANIE 2017 czas zacząć!

W ofercie Braas każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ wybór modeli jest wyjątkowo szeroki. Miłośnicy harmonii i gry cieni pokochają nowoczesne i eleganckie modele jak wyróżniony nagrodą Red Dot Design Topas czy niebanalny Smaragd. Warte uwagi są również modne i minimalistyczne dachówki płaskie Teviva i Tegalit, które nieustannie cieszą się dużym zainteresowaniem, utrzymując trwale miejsce w gronie popularnych dachówek Braas.


Miłośników nowinek ucieszy obecność produkowanej we Francji dachówki płaskiej Signy. Zaś zwolenników klasycznych wykończeń przyciągną takie modele jak betonowa Celtycka czy ceramiczna Rubin. Ich kojąca linia nie tylko cieszy oko, lecz także nadaje dachowi przyjemną harmonię.

 

Ponieważ jesień to pora roku mieniąca się tysiącami kolorów, dachówki Braas objęte promocją „Dachobranie 2017” dostępne są w szerokiej palecie barw.

 

Oferta potrwa do 31 października 2017 r. lub do wyczerpania zapasów. O szczegóły promocji należy pytać dystrybutorów. Więcej informacji znajduje się również na stronie: http://www.dachowki.pl/.


Zdjęcia zamieszczone w informacji pochodzą z archiwum firmy Monier Braas Sp. z o.o., producenta kompletnych systemów dachowych Braas.