PROMOCJA
ULUBIONE

Braas Złotą Budowlaną Marką Roku 2017

21 czerwca 2017

Podczas XIII edycji Gali „Budowlana Marka Roku” przyznano wyróżnienia markom przez lata cieszącym się uznaniem wykonawców. Również w tym roku Braas zajął najwyższą pozycję w rankingu w kategorii „Pokrycia Dachowe Ciężkie” i otrzymał tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2017. To szczególnie cenne wyróżnienie, ponieważ przyznawane jest na podstawie badania przeprowadzonego w szerokiej grupie wykonawców.

Braas Złotą Budowlaną Marką Roku 2017

Ranking Budowlana Marka Roku to jedyny w Polsce niezależny projekt badawczy o takiej skali. Ankietowani wykonawcy nie wybierają spośród listy marek, lecz samodzielnie udzielają odpowiedzi. Dzięki temu badanie jest papierkiem lakmusowym działań wizerunkowych firm oraz wskaźnikiem ich autentycznej popularności na rynku. Tytuły Budowlanej Marki Roku są przyznawane w oparciu o kryteria częstotliowości stosowania marki, najwyższej dostępnej na rynku jakości i najlepszej relacji jakości do ceny.

– Ranking „Budowlana Marka Roku” jest projektem badawczym, który monitoruje rzeczywiste preferencje wykonawców, zatem jest odzwierciedelniem sytuacji na rynku – mówi Adam Ziółek, kierownik marketingu Monier BRAAS. – Tym bardziej cieszy nas takie wyróżnienie. Świadczy ono o zadowoleniu dekarzy, którzy wykorzystują nasze produkty w swojej pracy. Wierzymy, że nie tylko wysoka jakość naszych produktów, czyli dachówek i systemowych akcesoriów Braas, miały wpływ na wybór dekarzy, nie bez znaczenia jest również nasze zaangażowanie w kształcenie i poszerzanie wiedzy wykonawców poprzez takie działania, jak np. Program Certyfikacji Dekarzy – dodaje Adam Ziółek.

Zachęcamy do przejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia na fanpage’u Braas na Facebooku: www.facebook.com/BraasDachowki

 

Zdjęcia zamieszczone w informacji pochodzą z archiwum firmy Monier Braas Sp. z o.o., producenta kompletnych systemów dachowych Braas.