PROMOCJA
ULUBIONE

BRAAS wprowadza gwarancję systemową na dach

23 marca 2017

Firma Monier BRAAS wprowadza od kwietnia 2017 roku gwarancję systemową na dach wykonany z użyciem oryginalnych produktów BRAAS. Jest to pierwsza na rynku gwarancja funkcjonalności całego systemu dachowego.

BRAAS wprowadza gwarancję systemową na dach

System dachowy stanowić powinien spójną, uzupełniającą się całość. Jakość poszczególnych elementów – dachówek oraz akcesoriów – powinna iść w parze z ich wzajemnym dopasowaniem i prawidłowym montażem. Tak jak nie wystarczy powciskać puzzle jeden w drugi, by otrzymać obraz, tak brak dopasowania elementów dachu i ich niewłaściwe ułożenie mogą grozić niepożądanymi skutkami. Wielu inwestorów nie zdaje sobie sprawy, jak istotne dla trwałości dachu są akcesoria dachowe. Ze względu na estetyczne walory dachówek to one znajdują się zwykle w centrum zainteresowania, podczas gdy akcesoria schodzą na dalszy plan. Tymczasem niedługo od zakończenia budowy może okazać się, że to właśnie te często niewidoczne dla oka elementy systemu dachowego odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu całemu dachowi pełnej funkcjonalności.

Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie Gwarancji Systemowej, która jest częścią naszej strategii dostarczania niezawodnych produktów najwyższej jakości, aby uchronić inwestorów przed nagłymi i niechcianymi konsekwencjami pozornej oszczędności – mówi Grzegorz Barycki, prezes Monier BRAAS Polska.
– Decydując się na zakup poszczególnych elementów z różnych źródeł, klienci ryzykują ich niedopasowaniem, ale często również otrzymaniem produktu bardzo słabej jakości, a co za tym idzie wadliwym wykonawstwem i, idąc dalej, kosztownymi naprawami w ciągu kilku lat od ułożenia dachu. Warunki Gwarancji Systemowej, a więc kompletny system dachowy Braas i wykonawstwo przez Certyfikowanego Dekarza Braas, dają inwestorom pewność, że dach będzie prawidłowo spełniał swoją funkcję. Co mogłoby być dobitniejszą gwarancją niż deklaracja poniesienia kosztów wymian i napraw w wypadku, gdyby któryś z elementów zawiódł? – podkreśla Grzegorz Barycki.

Dodatkowe korzyści dla inwestorów
Oprócz standardowej gwarancji na poszczególne produkty, BRAAS gwarantuje również prawidłowe funkcjonowanie całości systemu dachowego przez co najmniej 15 lat. Dzięki temu inwestor nie musi obawiać się kosztownych remontów dachu nowej inwestycji. Gwarancja systemowa zatem to nie tylko spokój ducha, ale i pewność bezpieczeństwa mieszkańców. Warto również pamiętać, że jeśli już pojawi się usterka, wystarczy zwrócić się do jednego producenta kompletnego dachu, niż szukać przyczyn po kilku – kilkunastu dostawcach elementów systemu dachowego.

Jak zapewnić sobie spokój na wiele lat
Warunkiem otrzymania 15-letniej Gwarancji Systemowej na dach są wykorzystanie dachówek i akcesoriów dachowych BRAAS oraz poprawne wykonawstwo przez Certyfikowanego Dekarza BRAAS. Do inwestora należy wybór konkretnych produktów objętych Gwarancja Systemową. Wśród nich znajdują się dachówki ceramiczne i betonowe, folie wstępnego krycia, taśmy kalenicowe, produkty do wentylacji okapu, komunikacja aluminiowa i stalowa, system obróbki Wakaflex i Easy Flash.

Szczegółowe informacje na temat warunków Gwarancji Systemowej dostępne są na stronie gwarancjasystemowa.pl