PROMOCJA
ULUBIONE

Braas po raz czwarty Złotą Budowlaną Marką Roku

3 lipca 2019

13 czerwca br. w Hotelu Windsor w Jachrance wręczono statuetki i dyplomy zwycięzcom XV edycji rankingu Budowlana Marka Roku. Te prestiżowe wyróżnienia przyznawane są markom z obszaru materiałów budowlanych, cieszącym się największym uznaniem wśród wykonawców. Niezależne badanie, wolne od subiektywnych ocen jurorskich, pozwoliło wyłonić najlepszych z najlepszych w 41 kategoriach dotyczących różnych etapów budowy. Marka Braas już po raz czwarty została laureatem w kategorii „Pokrycia Dachowe Ciężkie” i otrzymała tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2019. Statuetkę odebrał Adam Ziółek, Kierownik Marketingu w BMI Braas.

Braas po raz czwarty Złotą Budowlaną Marką RokuRanking Budowlana Marka Roku to klasyfikacja materiałów budowlanych produkowanych w Polsce. To jedyny w Polsce projekt badawczy w tej branży o niezależnym charakterze i zasięgu obejmującym kilkadziesiąt kategorii materiałów budowlanych. O przyznaniu nagród decydują wykonawcy, którzy jakość produktów oceniają na podstawie własnych doświadczeń i codziennej praktyki. Co ważne, podczas wyboru marek uczestnicy badania nie kierują się wcześniej przygotowaną listą kandydatów, lecz samodzielnie i spontanicznie wybierają i wskazują producentów w oparciu o trzy kryteria: częstotliwość stosowania marki, dostępność na rynku oraz relację jakości do ceny. Dla każdej kategorii produktowej niezależne badania realizowane są na reprezentatywnej próbie. Wspomnianym wyżej trzem kryteriom przypisuje się odpowiednie wagi, które zsumowane składają się na ostateczne wyniki rankingu. Dzięki temu ranking jest miarodajny i obiektywny i dla uczestników rynku budowlanego jest on nieocenionym źródłem zweryfikowanej informacji marketingowej, a inwestorów informuje o najlepszych produktach.

Braas Złota Budowlana Marka Roku fot.2


Tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku marka Braas otrzymała już po raz czwarty. „W Braas bardzo blisko współpracujemy z dekarzami. To między innymi dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi jesteśmy w stanie zaproponować klientom produkty i usługi najwyższej jakości. Dlatego też otrzymanie tytułu Złotej Budowlanej Marki Roku jest dla nas tak ważne, bo przyznawane właśnie przez wykonawców, którzy na co dzień używają naszych produktów. To wyróżnienie, ale również wyzwanie i mobilizacja do dalszej pracy i rozwoju.” – powiedział Adam Ziółek.

 

Marka Braas rozpoznawalna jest przede wszystkim dzięki zaawansowanym technologicznie dachówkom betonowym i ceramicznym oraz wysokiej jakości akcesoriom, ale również dzięki zaangażowaniu w kształcenie i poszerzanie wiedzy wykonawców poprzez takie działania, jak np. Program Certyfikacji Dekarzy. Od niedawna w ofercie firmy można znaleźć również blachodachówki panelowe.

 

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz rankingu można znaleźć na stronie organizatora: www.rankingmarekbudowlanych.pl


Więcej informacji o produktach marki Braas na stronie: www.braas.pl