PROMOCJA
ULUBIONE

BMI Polska z dwiema prestiżowymi nagrodami Kreator Budownictwa 2019

5 grudnia 2019

Grupa BMI otrzymała dwa prestiżowe tytuły Kreator Budownictwa, którymi wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa nagrodziło osoby i firmy mające istotny wpływ na kształtowanie i rozwój rynku budowlanego w Polsce.  BMI jest wiodącym producentem systemów dachowych dedykowanych na dachy płaskie i skośne. Do marek grupy w Polsce należą BMI Braas, BMI Icopal i BMI Awak. Renoma i zaufanie, jakim cieszą się wszystkie spółki pozwalają BMI zajmować pozycję lidera na rynku pokryć dachowych w Polsce.

BMI Polska z dwiema prestiżowymi nagrodami Kreator Budownictwa 2019

Na fotografii: Konrad Machula w towarzystwie prof. Zbigniewa Kledyńskiego, min. Artura Sobonia i Anety Grinberg-Iwańskiej.

 

W tegorocznej edycji projektu Kreator Budownictwa grupa otrzymała dwa certyfikaty. Pierwszym uhonorowany został Konrad Machula, dyrektor generalny grupy BMI, doceniony za realny wpływ na kształtowanie i rozwój rynku budowlanego w Polsce. Drugi laur został przyznany wszystkim spółkom Grupy BMI Polska za jakość oraz innowacyjność oferowanych produktów i usług oraz stosowanie proekologicznych rozwiązań i nowych technologii.

„To wielki zaszczyt znaleźć się w gronie kreatorów i innowatorów polskiego rynku budowlanego. Zostaliśmy docenieni przez ekspertów z branży, tym bardziej cieszy nas to wyróżnienie. Gratulujemy pozostałym zwycięzcom i dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do osiągnięcia tego sukcesu.” – mówi Konrad Machula.

Uroczysta gala wręczenia nagród Kreator Budownictwa 2019 odbyła się 21 listopada w Warszawie w Łazienkach Królewskich. Zwycięzcy odebrali Certyfikaty z rąk profesora Zbigniewa Kledyńskiego, prezesa Krajowej Rady Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa oraz ministra Artura Sobonia, Sekretarza Stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej. Po zakończeniu części oficjalnej goście wzięli udział w koncercie fortepianowym, podczas którego prezentowane były utwory Ignacego Jana Paderewskiego i Fryderyka Chopina w wykonaniu Aleksandry Czernieckiej.