Projekty rezydencji dla wymagających inwestorów


 

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
  • PON-PT 8:30-16:30
  • biuro@­lipinscy.pl
  • kontakt
 

Zbuduj rezydencję – mieszkaj komfortowo

18 marca 2019

Projekty rezydencji to coraz bardziej poszukiwana przez inwestorów kategoria domów, interesująca szczególnie tych, którzy marzą o niebanalnym połączeniu domu komfortowego, eleganckiego i pięknego.

Ponadprzeciętny metraż i komfort

Projekty rezydencji zebrane w kolekcji https://lipinscy.pl/projekty-rezydencji, to domy zaprojektowane z wyjątkową dbałością o szczegóły, w różnym stylu, o różnym układzie funkcjonalnym, ale łączy je jeden wspólny mianownik – ponadprzeciętny metraż i komfort. Zainteresowani tego typu domami klienci zwracają uwagę na to, żeby dom się wyróżniał , miał zaplanowane dodatkowo takie funkcjonalności jak: siłownia, pokój kąpielowy lub własna strefa SPA z sauną, pokój rekreacyjny lub kinowy, basen, ogród zimowy, obszerna biblioteka lub piwniczka na wina. Dobrze odbierane są wysokie, przestronne wnętrza z antresolami, całymi przeszklonymi ścianami, widocznymi belkami, centralnie usytuowanymi schodami i kominkami. Niebanalnego rysu nowoczesnej rezydencji nadają takie elementy jak patio, duży taras z zejściem do doskonale zaplanowanego i utrzymanego ogrodu.

projekt Santander dcp371 Lipińscy Domy

Liczy się prywatność

Coraz częściej gustowne i komfortowe rezydencje projektowane są tak, by elewacja od strony ulicy była jak najbardziej zamknięta, a otwierała się od strony ogrodowej. Taki zabieg chroni mieszkańców przez widokiem postronnych osób, zapewniając im intymność i komfortowe użytkowanie budynku. Obecnie projekty rezydencji zawierają wiele dodatkowych rozwiązań instalacyjnych, takich jak: system inteligentnego domu monitorującego pracę sprzętu RTV i agd, sterującego oświetleniem, bezobsługowe systemy grzewcze typu pompa ciepła czy panele fotowoltaiczne, system wentylacji mechanicznej (rekuperacji), niezawodny system alarmowy, system nawadniania ogrodu.