PROMOCJA
ULUBIONE

Wygodny dom na wąskiej działce

10 maja 2019

Wąska działka to nie problem z projektami dobrze przemyślanych i komfortowych domów z kolekcji Biura Projektowego Lipińscy

projekt domu Tanger dcp375 Lipińscy DOmy

Z myślą o posiadaczach wąskich działek powstała kolekcja Lipińscy domy na wąskie działki. W tej kategorii znajdują się domy, które z powodzeniem można usytuować na działkach o szerokości do 16 metrów.

Znajdują się tutaj domy parterowe, jak i z użytkowym poddaszem, z dachem dwuspadowym, kopertowym, wielospadowym i płaskim. Domy z płaskim dachem, z przeznaczeniem do budowy na wąskie działki, cieszą się coraz większą popularnością, głownie ze względu na możliwość wykorzystania w pełni dwóch kondygnacji, co przy niewielkim terenie jest szczególnie ważne dla inwestorów.

Inwestorzy, którzy chcą mieć garaż, nie muszą z niego rezygnować - Lipińscy projekty domów na wąską działkę są tak zaprojektowane, że część z nich posiada garaż wysunięty do przodu, a inne mają garaż wkomponowany w bryłę budynku. Do zabudowy na wąskiej działce doskonale nadaje się jeden segment z zabudowy szeregowej lub bliźniaczej, które od początku planowane są z myślą o jak największej możliwości wykorzystania terenu.