PROMOCJA
ULUBIONE

Wybór projektu katalogowego restauracji coraz popularniejszy wśród inwestorów

21 maja 2019

Gotowy projekt obiektu usługowego daje gwarancję sprawdzonych rozwiązań i bezpieczeństwa podczas realizacji i użytkowania budynku.

Projekty Lipińscy - restauracje, domy weselne różnią się zarówno pod względem wizualnym, jak i rozplanowania pomieszczeń. Nad układem funkcjonalnym pracują architekci o dużym doświadczeniu, mający wiedzę z zakresu przepisów, wymagań technicznych dotyczących tego typu projektów. Kupując projekt restauracji lub obiektu weselnego w naszej pracowni, zarówno architekt adaptujący go do warunków lokalnych, jak i ekipy budowlane mają proste zadanie, gdyż dokumentacja jest kompleksowa i szczegółowa.

projekt budynku usługowego Jastrząb dcu03 Lipińscy Domy

Osoby planujące otworzenie działalności usługowej w zakresie organizacji imprez rodzinnych, okolicznościowych, szkoleń lub chcące prowadzić restaurację, z pewnością planują koszty z tym związane. Taka kalkulacja potrzeba jest również do uzyskania kredytu bankowego. Dzięki możliwości zamówienia kosztorysu do projektów z naszej kolekcji, można zaplanować koszty budowy i pilnować budżetu.

Projekty usługowe tego typu najczęściej sytuowane są w atrakcyjnej lokalizacji, tworząc z innymi budynkami zespoły zabudowy. Z powodu różnej stylistyki projektowanych w biurze Lipińscy Domy projektów restauracji i domów weselnych, z powodzeniem można je wpasować w różne krajobrazowo tereny, tworząc spójne i harmonijne kompleksy.