PROMOCJA
ULUBIONE

Wąska działka nie musi być przeszkodą w wybudowaniu wymarzonego domu

21 marca 2019

Bardzo funkcjonalne projekty domów na wąskie działki w autorskiej kolekcji projektów Lipińscy Domy

Dużo bardzo wygodnych i funkcjonalnych domów, które z powodzeniem można wybudować na wąskiej działce, znajduje się w kategorii https://lipinscy.pl/projekty-domow-na-waskie-dzialki

projekt domu na wąską działkę Luton lmp346 Lipińscy Domy

Znajdują się tam domy w pełni rozkładowe, z dokładnie przemyślanym rozkładem wnętrza, zazwyczaj z użytkowym poddaszem lub piętrowe, w których układ  pozwala na usytuowanie wszystkich pomieszczeń na w miarę niewielkiej powierzchni zabudowy.  Projekty domów na wąskie działki cieszą się dużym zainteresowaniem inwestorów, którzy pozyskali działkę w ścisłej zabudowie miejskiej, która jest zazwyczaj w dobrej lokalizacji, ale jej wymiary są ograniczone. 

Domy z przeznaczeniem na wąską działkę zaprojektowane zostały w różnym stylu, można wybierać pomiędzy propozycjami domów tradycyjnych i domów nowoczesnych. Inwestorzy, którzy marzą o garażu, nie muszą z niego rezygnować, gdyż często stosowanym zabiegiem jest wysuniecie garażu przed elewację frontową. W przypadku bardzo wąskiej działki można zbudować na niej jeden wybrany segment z propozycji projektów do zabudowy szeregowej, których mamy kilkadziesiąt w naszej kolekcji. Wystarczy zaadaptować go jako dom jednorodzinny wolnostojący i można zrealizować go jako samodzielny budynek.