PROMOCJA
ULUBIONE

Szeregówki optymalnie wykorzystujące działki deweloperskie

26 kwietnia 2019

Idealne dla deweloperów na działki o wysokiej intensywności zabudowy projekty domów szeregowych z dwoma lokalami na segment

Mamy ponad 40 projektów szeregówek i bliźniaków, które można łączyć na różne sposoby. Grupa https://lipinscy.pl/projekty-domow-dwulokalowych jest skierowana do małych deweloperów, którzy posiadają działki pod zabudowę szeregową i chcą je maksymalnie wykorzystać, tak aby zmaksymalizować zyski ze sprzedaży.

projekt szeregowki Everett dcbl36 Lipińscy Domy


Wszystkie budynki zebrane w tej kategorii są podzielone nie tylko na segmenty, ale dodatkowo na dwa mieszkania w każdym segmencie - jedno mieszkanie jest na parterze i posiada ogródek, a drugie znajduje się na pierwszym piętrze i w wybranych przypadkach jest dwukondygnacyjne lub posiada balkon. Pozwala to zróżnicować dostępne w jednej inwestycji lokale i lepiej dopasować je do potrzeb mieszkaniowych lokalnej społeczności.

Dostępne budynki możemy przygotować w konfiguracji dopasowanej do konkretnej działki uwzględniając nazewnictwo budynków wynikające z warunków zabudowy, sposób ich usytuowania względem siebie (lustrzane odbicia), pojedynczą lub podwójną ścianę między segmentami, a także zgodnie z życzeniem Inwestora przygotowujemy wspólną dokumentację dla całej inwestycji lub osobne projekty w czterech egzemplarzach dla każdego segmentu.