PROMOCJA
ULUBIONE

Rozwojowy dom na lata – najpierw strych, potem pokoje

25 marca 2019

Projekty domów ze strychem do adaptacji w kolekcji Lipińscy Domy pozwalają na łatwe budowanie domu w dwóch etapach

projekt domu Haga lmb47 Lipińscy Domy

W przypadku wyboru takiej metody budowania, już na etapie projektu warto zadbać, by w domu znalazły się wygodne stałe schody oraz mocniejszy strop i instalacje – jest to praktyczne przygotowanie pod późniejszy rozkład pomieszczeń. Dla inwestorów planujących budowę dwuetapową, przygotowaliśmy kolekcję https://lipinscy.pl/projekty-domow-ze-strychem-do-adaptacji. Są tutaj doskonałe propozycje dla rodzin rozwojowych, planujących większą liczbę dzieci lub myślących o tym, by za kilka lat zamieszkać z rodzicami lub teściami, potrzebującymi opieki.
W tej kategorii znajdują się domy o różnym metrażu i wyglądzie, możliwe do zrealizowane w różnym budżecie, bez garażu, z garażem jednostanowiskowym lub dwustanowiskowym, z dużymi tarasami, dachem dwuspadowym, kopertowym lub dachem płaskim.
Projekty domów ze strychem do adaptacji są doskonałe dla osób, które początkowo nie chcą inwestować w wykańczanie pomieszczeń na poddaszu typu łazienki, pokoje ale później łatwo i bez dużych kosztów chcą przemienić przestrzeń gospodarczą w przestrzeń użytkową.