PROMOCJA
ULUBIONE

Nowoczesne domy parterowe, czyli jakie?

14 maja 2019

Wysoka jakość architektury w nowoczesnych projektach parterowych domów jednorodzinnych - sprawdź w autorskiej kolekcji Lipińscy Domy

Nowoczesne podejście polega również na planowaniu funkcjonalnych wnętrz, których zadaniem jest zapewnienie wysokiego komfortu mieszkania. Duże okna i całe przeszklone elewacje mają za zadanie pasywne pozyskiwanie energii słonecznej oraz zapewnienie mieszkańcom właściwego doświetlenia, niezbędnego dla utrzymania zdrowia i pozytywnego nastawienia do życia.

detal projektu domu Royan II dcb89a Lipińscy Domy

W dzisiejszym pędzącym na oślep świecie jakość spędzania wolnego czasu nabiera dużego znaczenia, a miejsce zamieszkania powinno je zapewnić na jak najwyższym poziomie. Wysoka jakość otoczenia ma niebywały wpływ na samopoczucie, stąd dbałość najlepszych architektów nie tylko o wykończenia, ale też o doskonałe proporcje zarówno elewacji jak i pomieszczeń w domach jednorodzinnych. Przestrzeń dostępna mieszkańcom powinna dawać poczucie bezpieczeństwa i spokoju, dlatego obecnie projektuje się domy bezpośrednio powiązane z ogrodem, w których zaciera się granica między wnętrzem domu a otaczającą go zielenią. Domy parterowe są w tym względzie szczególnie predysponowane.

Kolekcja Lipińscy domy parterowe nowoczesne kieruje się tymi trendami oferując zróżnicowane pod względem wielkości i funkcji projekty spełniające wymagania i potrzeby współczesnych rodzin.