PROMOCJA
ULUBIONE

Nowoczesna szeregówka – alternatywa dla mieszkania

15 maja 2019

Świetną alternatywą dla mieszkania w bloku są domy w zabudowie szeregowej. Sprawdź dlaczego>

Projekty domów szeregowych są coraz ładniejsze, ich projektanci podążają za potrzebami klientów, którzy szukają domu nie tylko funkcjonalnego, wygodnego, ale po prostu ładnego. Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego lub warunki zabudowy w wielu wypadkach dopuszczają realizację budynków z płaskim dachem i po takie projekty inwestorzy coraz częściej sięgają.

projekt w zabudowie szeregowej Lakeland dcs19 Lipińscy Domy

Projekty w zabudowie szeregowej z płaskim dachem, w nowoczesnym wydaniu cieszą się dużą popularnością ze względu na możliwość maksymalnego wykorzystania przestrzeni na każdej kondygnacji. Można je wykończyć w atrakcyjny dla oka sposób, przy użyciu takich materiałów jak: drewno, kamień, klinkier, beton dekoracyjny. Uroku dodają im proste w formie lukarny, tarasy i pergole.

Mieszkanie w szeregów ma tę zaletę, że mieszkańcy mają do dyspozycji ogródek. Taka przestrzeń, nawet niewielka, ale dobrze zaaranżowana, jest doskonała do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, a dzięki coraz częściej stosowanym dużym przeszkleniom w salonie, staje się nieomal przedłużeniem części dziennej w domu.

Projekty w zabudowie szeregowej składają się z segmentów, które można zestawiać w zależności od planu zagospodarowania na działce, tworząc większe lub bardziej kameralne osiedla. Pojedynczy szereg można także z powodzeniem wkomponować w istniejącą zabudowę.

Zobacz jakie propozycje projektów w zabudowie szeregowej oferuje Biuro Projektowe Lipińscy Domy w kolekcji lipinscy.pl/projekty-domow-w-zabudowie-szeregowej